Cesta integrace, o.p.s.

2. 11. 2018

Zástupci z Polska poznávali Klub Cesta, Finanční podpora provozu Cesty integrace

Zástupci z Polska poznávali Klub Cesta

Cesta integrace v říjnu přivítala v prostorách Klubu Cesta pro děti a mládež vzácnou návštěvu z  města Opatowek v Polsku. Její zástupci se také věnují sociální oblasti. Města Opatowek a Říčany spolupracují jako partnerská města. Kromě informací o činnosti Cesty integrace si také přítomní vyzkoušeli výrobu kovových pamětních placek či zahráli stolní fotbálek.  Průvodcem této návštěvy a celého několikadenního programu v Říčanech byl Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MÚ Říčany. Děkujeme za milou návštěvu.

 

Finanční podpora provozu Cesty integrace

 Provoz Cesty integrace a její služby Klub Cesta, Občanskou poradnu a Centrum primárních programů v letošním roce finančně podporují Středočeský kraj, město Říčany, Mnichovice, Benešov, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstvo zdravotnictví ČR, Ministerstvo spravedlnosti ČR, BESIP – Ministerstvo dopravy a drobní dárci. Nově také příměstské tábory a dluhové poradenství financuje Ministerstvo práce a sociálních věcí a Operační program Zaměstnanost v rámci podpory EU. Všem velmi děkujeme.

Za lektorský tým Markéta Hubínková,

 

 

Hledáme do týmu Občanské poradny sociálního pracovníka a koordinátora se zaměřením na dluhové poradenství, výše úvazku 0,5. Nástup dle dohody, nejpozději od ledna 2019.

Více na www.cestaintegrace.cz.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2019 Všechna práva vyhrazena