Dementia

28. 9. 2018

Dokážu se postarat doma?

Zvládnu pečovat o nemocnou maminku, když mě ještě potřebují i mé děti?  Nepřijdu o všechen čas s vnoučaty? Budu si vědět rady? Co je vlastně demence a co nás čeká v budoucnu? A co když přijdu o práci? Každý, kdo se dostane do situace, kdy musí zajistit péči o svého blízkého, stojí před řadou otázek a rozhodnutí. Mnohdy se ocitá v uličce, o níž s jistotou neví, zda někam vede. Často se ptáme, co udělat, aby to bylo správně.

Tyto otázky si nekladu jen já. Je nás mnoho, někdo na začátku, jiný už prošel celou cestu. Všichni jsme se museli vyrovnat s tím, že náš blízký trpí demencí. A právě vás všechny zveme na setkání pečujících, které v Říčanech pořádá organizace Dementia I. O. V., z. ú. každé 4. úterý v měsíci od 18.00 hod. Scházíme se v prostorách Domova Pod Kavčí Skálou, na adrese: Marie Pujmanové 2045/2. Další setkání proběhne v úterý 23. 10., dozvíte se více na téma: Dokážu se postarat doma? Konkrétní informace o projektu „Neformální péče“ naleznete na webových stránkách naší organizace www.dementia.cz.

Společně se dá vše zvládnout snadněji. Těší se na vás Petra Petříková, koordinátorka neformální péče (tel.: 724 076 964, petra.dementiaiov@gmail.com).

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2019 Všechna práva vyhrazena