Gymnastika a TeamGym Říčany

1. 2. 2019

Nový rok v novém kabátu

 

Vraťme se ještě na skok do předvánočního času, kdy proběhly poslední závody ve sportovní gymnastice roku 2018 v nedalekých pražských Vršovicích a také v Týnci nad Sázavou. Závod v Praze je určen především pro mladší ročníky, a tak jsme sem vyslaly čtrnáct gymnastek ve věku 5 - 9 let. Ve velké konkurenci se dařilo skvěle: dvakrát zlato (Chalupecká, Vašutová), třikrát stříbro (Hrušková, Rašková, Seaton) a dvakrát bronz (Pechmanová, Sosnová).

V Týnci proběhl závod ČASPV o den později a i odsud jsme odvezly medailové úspěchy. Nejstarší zástupkyně Tereza Šubrtová obsadila 3. místo, stejně jako o dva roky mladší Karolína Kuchařová, stříbrnou medaili přidala Kamila Slobodová, a zlatou nejmladší zástupkyně Julinka Velebová.

Dny před Vánoci jsme si užily společně – teamgymová družstva si za odměnu zajela do krásné gymnastické tělocvičny v Dobřichovicích, sportovní gymnastky si rozbalily svůj dárek v podobě skákání v trampolínovém centru.

Začal nám rok 2019 – hned v lednu se zúčastnily tři zástupkyně našeho oddílu školení rozhodčích ČGF a úspěšně složily rozhodcovské zkoušky – gratulujeme Markétě Vašutové, Dáše Bezouškové a Markétě Slobodové – díky za váš čas a odvahu.

Máme před sebou opět nemalé cíle, a jak už to u nás bývá zvykem, rády bychom všech úspěšně dosáhly. Jsme si vědomy, že to opět nepůjde bez podpory příznivců říčanské gymnastiky, rodičů, ale i města Říčany.

Kolektiv trenérek Gymnastika Říčany

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2019 Všechna práva vyhrazena