SENIORCENTRUM ŘÍČANY

28. 12. 2018

Program Klubu Senior

SENIORCENTRUM ŘÍČANY

  Předem našeho článku bychom vám rádi popřáli šťastný a spokojený nový rok. A těšíme se na vás na akcích, pořádaných Seniorcentrem Říčany ve spolupráci s dalšími partnery a spolupracovníky. Ve dnech, kdy píšeme tyto řádky, tak ještě nevíme, kde se s vámi budeme v příštím roce pravidelně scházet, ale věřte, že nám na tom hodně záleží a děláme vše proto, abychom i nadále mohli zajišťovat služby pro seniory a zdravotně postižené. Již v lednu se sejdeme na pravidelném setkání s hudbou v Kulturním centru Labuť a od března začnou pravidelné autobusové zájezdy. Budete-li se chtít dozvědět víc o programu na příští rok, bude k dispozici jak na setkání v KC, tak na webových stránkách nebo vám jej můžeme zaslat na email.

Konec minulého roku jsme završili zájezdem na Jižní Moravu do Velkých Němčic a Adventním setkáním s hudbou. V rámci zájezdu jsme navštívili Muzeum V. Menšíka a A. Muchy v Ivančicích, Velkou Bíteš a malé rodinné vinařství U Samsonů. Výlety a zájezdy pro seniory a zdravotně postižené pořádáme již 12 let v rámci Klubu Senior a pevně doufáme, že je budeme moci zajišťovat i nadále. Těšíme se na vás!

                         Irena Moudrá, předsedkyně správní rady

 

Aktivity Klubu Senior (zal. 2006) zabezpečuje Seniorcentrum Říčany od června 2011 a jsou určeny všem seniorům a zdravotně postiženým občanům (není nezbytná registrace za člena Klubu). Stačí se jen přihlásit na konkrétní akci nebo se dostavit dle aktuálního programu.

Osobní kontakt: Irena Moudrá – 7. 1. 2019 od 14 h na Novoročním setkání seniorů v KC Labuť

Telefon: 732 383 424

E-mail: seniorcentrumricany@centrum.cz

www.seniorcentrum-ricany.webnode.cz/

Akce:

ν 7. ledna, pondělí – Novoroční setkání s hudbou

Místo: Kulturní centrum Labuť Říčany. Začátek: 14:00h. Přijďte se pobavit a  strávit příjemné odpoledne plné hudby, tance a zpěvu. Hrát nám bude hudební skupina Club Praha s kapelníkem Josefem Šramem. Vstup zdarma.

Připravované akce:

ν 16. února 2019 – Výstava „Made in Czechoslovakia – aneb průmysl, který dobyl svět“

Prohlídka výstavy v Národním technickém muzeu v Praze. Výstava představuje technický a průmyslový vývoj samostatného Československa po celou dobu jeho existence. Doprava – vlakem. Podrobnosti v únorovém čísle.

 

V letním semestru Celoživotního vzdělávání Na Fialce otvíráme nový cyklus přednášek Osobnosti našeho regionu.

Program letního semestru CCV: 1) Osobnosti našeho regionu - čtvrtek 14:00 (od 7. 2. 2019)

2) Dobrodružství cestování - úterý 9:00 (od 12. 2. 2019)

3) Mistři umění v evropských galériích  - úterý 13:00 (od 12. 2. 2019)

4) Naše hrady a zámky - středa 9:00 (od 20. 12. 2019)

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2019 Všechna práva vyhrazena