Sport club Spirit Karate

28. 4. 2017

Karatistická soutěž

V sobotu 25. 3. 2017 se několik desítek říčanských karatistů trénujících v ZŠ u Říčanského lesa zúčastnilo významné karatistické soutěže v moderní sportovní hale Jedenáctka VS v Praze 4 s více jak 350 přihlášenými závodníky. Soutěžící byli z různých klubů v Praze, děti tak měly možnost poměřit síly s neznámými soupeři, některé z nich soutěžily vůbec poprvé, což pro ně bylo jistě inspirujícím zážitkem. Na vítěze jednotlivých kategorií čekaly poháry, medaile a atraktivní věcné ceny. Z našeho oddílu si ve svých věkových kategoriích výborně vedli Ondřej Endal a Michal Heřmánek, kteří se v technikách umístili na prvním místě, v kata zvítězil Tomáš Vedral, v kumite Eliška Váňová a v chytání pásků, soutěže pro nejmenší, Anna Váňová. Zápasy byly hodnoceny profesionálními rozhodčími a probíhaly za účasti více než 600 diváků. Všem dětským účastníkům tak patří obdiv za odvahu, soustředěnost a skvělé výkony!