SENIORCENTRUM ŘÍČANY

2. 11. 2018

Program Klubu Senior

Podzimní dny jsou v plné krásných slunečných dnů. První říjnový týden prožili naši senioři na mnoha akcích, pořádaných městem u příležitosti Týdne seniorů. Seniorcentrum Říčany zajišťovalo tři akce a jsme rádi, že jsme se s vámi na nich sešli.

Také bychom touto cestou chtěli poděkovat za dosavadní spolupráci DPS Senior, kde jsme do těchto dnů mohli být. Vzhledem k ukončení smlouvy o výpůjčce nebudeme od 1. listopadu v kanceláři a i další aktivity, které v DPS probíhaly, již od listopadu nebudou pod Seniorcentrem. O tom, kde a v jakém rozsahu některé aktivity budou, bude záležet hlavně na tom, jaké prostory se nám podaří zajistit. Od roku 2006 příslib stálých prostor pro seniorské aktivity městem byl, zatím k tomu nedošlo. Je nám to moc líto, protože ve většině měst a obcí senioři svoji „klub“ mají. I tak doufáme, že i když situace pro Seniorcentrum není lehká, že budeme i nadále pro vás tady pracovat. Těšíme se na vás všechny na Adventním setkání s hudbou v KC Labuť, kde nám tak jako každoročně zahraje hudební skupina Šarm z Prahy. Těšit se také můžete na svařené moravské víno a další milá překvapení. Na tomto setkání už bude také možné seznámit se s plánovanými akcemi na příští rok.

Irena Moudrá,

předsedkyně správní rady

 

Aktivity Klubu Senior (zal. 2006) zabezpečuje Seniorcentrum Říčany od června 2011 a jsou určeny všem seniorům a zdravotně postiženým občanům (není nezbytná registrace za člena Klubu). Stačí se jen přihlásit na konkrétní akci nebo se dostavit dle aktuálního programu. 

Telefon: 732 383 424

E-mail: seniorcentrumricany@centrum.cz

https://seniorcentrum-ricany.webnode.cz/

 

Akce:

ν 14. listopadu, středa – Povídání o historii – Osudové české ženy české historie (sv. Ludmila a sv. Anežka)

sto: DPS Senior – společenská místnost. Začátek: 16:00h. Vstup zdarma.

Na setkání se těší Jiřina Kutláková.

ν 26. listopadu, pondělí – Adventní setkání s hudbou Místo: Kulturní centrum Říčany. Začátek: 14:00h. Přijďte se pobavit a strávit příjemné odpoledne plné hudby, tance a zpěvu. Hrát nám bude hudební skupina Šarm z Prahy. A také přijďte ochutnat skvělý svařák, a doufáme, že i další drobnosti vám naplní předvánoční čas. Pro zájemce bude k dispozici přehled akcí a aktivit pro příští rok. Vstup i svařené víno zdarma.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2019 Všechna práva vyhrazena