Ze sportu

SK Slunéčko  - 10 let trvání

27. 5. 2018

Sportovní klub Slunéčko byl založen před 10 lety. Základním mottem bylo a stále je, že každý zážitek, i negativní, je lepší než žádný. Během 10 let se klub ubíral dvěma směry.

pokračování


FBC Říčany

27. 5. 2018

Skvělý úspěch v Mölndalu V druhé polovině dubna se vydali říčanští florbalisté již podruhé na nejstarší mládežnický florbalový turnaj na světě, který se pořádal letos již po třicáté v partnerském městě Říčan, švédském Mölndalu, za účasti 145 družstev.

pokračování


Fight club Říčany pomáhá potřebným

27. 5. 2018

V sobotu 16. 6. 2018 od 10:00 proběhne ve velké hale Centra Na Fialce turnaj v submission grapplingu Říčanské potahání 6, jehož část výtěžku ze startovného bude věnována nadačnímu fondu Šance onkoláčkům.

pokračování


Bruslařský klub Říčany

27. 5. 2018

Sezóna je u konce, ale Bruslařský klub nazahálí

pokračování


Rugby Říčany

27. 5. 2018

www.rugbyricany.cz, www.twitter.com/rugbyricany, www.facebook.com/rcricany

pokračování


Taneční klub Fuego Říčany

27. 5. 2018

Pilný trénink se vyplácí Poslední měsíc byl ve Fuegu ve znamení přestupů do vyšších tříd. V minulém čísle jsme vám psali již o jednom přestupu a těsně po uzávěrce minulého čísla se to během jednoho víkendu podařilo rovnou dvěma párům.

pokračování


Gymnastika Říčany

27. 5. 2018

Říčany září i na MČR Již se stalo tradicí, že náš oddíl pořádá ročně dva závody pro děti z celé ČR. 14. dubna jsme uspořádali další ročník Teamgym Cup, na který letos přijelo ještě více týmů než v loňském roce.

pokračování


SC Spirit Říčany

27. 5. 2018

KAMIWAZA CUP 2018  Koncem dubna 2018 se ve sportovní hale Jedenáctka VS na Chodově konala největší akce našeho sportovního klubu KAMIWAZA CUP 2018. Tento závod pořádal náš klub karate za podpory ČUS a PRAŽSKÉHO SVAZU KARATE. Na turnaji startovaly děti nejen z domácího klubu SC SPIRIT ŘÍČANY, ale také děti, které do haly přijely z mnoha koutů celé České republiky.

pokračování


DANCE EB

27. 5. 2018

DANCE EB zažívá nejúspěšnější rok za poslední léta

pokračování


APDT v červnu

27. 5. 2018

Odkvetly pampelišky, chystá se konec školního roku a s tím i konec tréninkového roku 2017/2018 P&F týmu APDT Říčany a děti se chystají rozptýlit se do různých koutů světa.   Ještě než se tak stane a sejdeme se opět na pravidelných trénincích v Centru Na Fialce nebo SKC Ondřejov, ráda bych...

pokračování


1-10/824  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2018 Všechna práva vyhrazena