STUDIO DANCE EB

2. 11. 2018

MISTREM SVĚTA 2018!

Někdy vám na cestě za úspěchem život připravuje spoustu překážek, které se zdají být nepřekonatelné. My jsme jednu překonali v září. Ještě před pár měsíci jsme neměli tušení, že z mistrovství ČR postoupíme na mistrovství Evropy. Celé roky tvrdě pracujeme, abychom dostali alespoň jednu z mála nominací v obrovské konkurenci celé republiky. Evropa byla krásná, ale jen co jsme vydýchali získání titulu mistra Evropy 2018 a ještě 7. místo velkých formací z 15, tak ještě ten den nám byla přidělena nominace na mistrovství světa. Svět, páni, soutěžit na světě? Tančit v Jihoafrické republice? Tančit na pódiu v Kapském městě? Holky z Říčan? Cesta byla náročná a finančně se jevilo v podstatě nedostupné, aby vyjel celý tým tak daleko. Nám se ale ukázalo, že je kolem nás pořád velká část dobrosrdečných lidí a náš sen pomohli splnit se slovy: „ Během devíti měsíců dosáhnout takových úspěchů? Na vrcholu to prostě vzdát nemůžete!“ Síla týmu a soudružnosti překoná vše. Ze srdce děkujeme všem, kteří nás na cestě za naším doposud největším tanečním úspěchem podpořili a umožnili nám reprezentovat naše studio, náš tým, naše město a naši zemi na Mistrovství světa v Jihoafrické republice.

Nezklamali jsme vás, podpořili jste správnou věc. K titulu mistra Evropy jsme získali i titul MISTRA SVĚTA!

Rádi bychom zde poděkovali každému, kdo nás finančně podpořil.

 

Michael Fridrich, Otto Kočí, Kateřina Holaňová, Miroslava Hussarová, Renata Skribucká, Jan Balner, Denisa Šťástková, Zdeněk Boček, Iveta Kubiczková, Monika Vnoučková, Andrea Vocílková, Markéta Polatová, Milan Kulhánek, Tomáš Macinauer, Klára Kučerová, Šárka Flaxová, Kateřina Chaloupková, Ester Ďuranová, Zuzana Kadeřábková, Radka Fišerová, Silvie Bělková, Monika Houžvičková, , Pavlína Stará, Ivana Kličková, Lukáš Kock, Tereza Selixová, Eva Moučková, Martina Prokešová, Pavel Hampl, Vendula Vytisková, Ivana Vocílková, Renáta Kleinová, Karolína Holubová, Kristýna Šimůnková, Sylva Kučerová, Marek Holub, Alexandra Fričová,  Andrea Chrástecká, Lucie Procházková, Veronika Pospíšilová, Helena Kořínková, Monika Zelinková, Lucie Obrancová, Ivana Medřická, Eliška Nechutová, Martin Kříž, Radek Egert, Serhiy Lapin, Hana Holcová, Petra Karochová,  Tomáš Bruner,  Jiří Šmejkal, Klára Vinterová, Eliška Nechutová, Hanka Žaludová, Aneta Frydrychová, paní učitelka Horálková, Alfred Holub,  Petr Vozanka, Veronika Grossová, Lucie Pelikánová, Lenka Kolofíková,  Oresi s. r. o., TOPKEY s. r. o., JLV. a. s.,  BENO Říčany s. r. o., PHYRIS, město Říčany, Obec Mukařov, obec Babice, obec Hradešín, obec Jažlovice, Základní škola Mukařov,  těžba štěrkopísku SP, Lékárna U Bílého lva. Rodičům holek a vedoucí studia. Pevně doufám, že jsme na nikoho nezapomněli.

Za studio DANCE EB a tým na MS,

Tereza Broukalová

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2019 Všechna práva vyhrazena