Ze sportu
Druhý reprezentační ples města přispěl na stacionář
7. 3. 2013
2. reprezentační ples zahájil starosta města Vladimír Kořen. Na pódiu ho přivítala a celým večerem ples provázela moderátorka Eliška Erlichová. K tanci a poslechu skvěle hrál BIG BAND Josefa Jíny z Poděbrad.




