APDT Říčany

29. 11. 2019

Parkour & Freerun jako filozofie přirozeného pohybu

„Dělej, co tě baví, s lidmi, co tě baví,“ je nejen text písně, ale i  přesvědčení dětí, které dochází na kurzy a tréninkové hodiny P&F do týmu APDT Říčany. 

Pravidla, hranice, nastavení... To vše je také součástí filozofie našeho týmu. A přece není nutností stát se soutěžní disciplínou. 

Chceme, aby děti docházely na tréninky s klidnou hlavou a ne za každou cenu „hrotit“ výsledky, časy, choreografie a nastolit soutěžní dravost. V listopadu byl tým APDT Říčany součástí programu Life 2019 v Brně, kde mediálně prezentoval tuto krásnou filozofii po boku známých tváří, a od stovek přihlížejících sklidil velkolepý aplaus, pozvání na příští ročník a další mediální akce, kde se naše děti v celé své kráse předvedou. Pro ty, kteří by se rádi stali součástí APDT Říčany, proběhne seznámení a zápis dětí ve věku 9 - 12 let na další pololetí, a to v úterý 10. 12. v SKC Ondřejov od 16:00 do 17:00 hodin a v pátek 13. 12. v tělocvičně Na Fialce Říčany od 17:00 do 18:00. 

Pro více informací nás kontaktujte na iva.mrackova@seznam.cz. Krásný advent.

Za APDT Říčany, z. s. Iva Mračková

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena