Bezpečnost a infrastruktura

Hledáme svědky dopravní nehody

 NOVÉ   19. 1. 2021

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje Hledáme svědky dopravní nehody PRAHA VENKOV-JIH – Dopravní policisté prověřují okolnosti čtvrteční dopravní nehody, při které došlo na přechodu pro chodce ke střetu dívky s neznámým vozidlem.  Ke zmiňované události došlo ve čtvrtek...

pokračování


Městská policie Říčany

1. 1. 2021

Městská policie radí a informuje Ladova ves. Odpočinkové místo na trase cyklostezky, které není místem odpočinku, ale stává se místem problematickým z pohledu veřejného pořádku. V poslední době se zde rozmohlo vandalství, ničení a krádeže vybavení. Kontrolní činnost zde strážníci...

pokračování


SDH Říčany

1. 1. 2021

Milí příznivci našeho sboru, doufám, že jste si vánoční svátky užili v pohodové náladě a ve zdraví, a nikomu ta kapří kostička nezaskočila. Roku 2020 jsme již zamávali a máme zde začátek další dekády, která se, doufejme, ponese jen v tom nejlepším duchu.  Snad se nám bude dařit plnit...

pokračování


Městská policie Říčany

29. 11. 2020

Městská policie radí a informuje Vidět a být viděn, aneb opakování matka moudrosti Účastníkem provozu na pozemních komunikacích je každý, kdo se ho přímým způsobem účastní, tedy i chodci, kteří by se podle toho měli chovat. Chodec má ze zákona povinnost být ohleduplný, pozorný a opatrný....

pokračování


SDH Říčany

29. 11. 2020

Vážení příznivci našeho sboru, máme zde poslední měsíc tohoto roku, je nejvyšší čas dotáhnout předsevzetí, která jsme si na začátku roku dali, a již bychom pomalu měli začít přemýšlet nad dalšími. Současná epidemiologická situace nám bohužel nedovoluje běžné aktivity a tak prozatím nadále musíme...

pokračování


Městská policie Říčany

1. 11. 2020

  Kontroly hřbitovů Každoroční zvýšenou kontrolní činnost v období Památky zesnulých strážníci zaměřili na všechny hřbitovy ve svém katastru působnosti. Strážníci v rámci preventivní akce kontrolovali v nepravidelných časových intervalech v denní i noční době všechny hřbitovy na...

pokračování


SDH Říčany

1. 11. 2020

Milí čtenáři našich příspěvků, léto nám dalo definitivně sbohem a naše zahrady připravujeme na zimní období. Pokud se již rozhodnete pálit staré větve, mějte na paměti, že je potřeba neustále oheň hlídat, protože podzimní větrné počasí dokáže nepříjemně překvapit. Ideální je mít při ruce hasičský...

pokračování


Městská policie Říčany

4. 10. 2020

Přechody pro chodce v blízkosti škol S novým školním rokem se opět strážníci zaměřují v ranních hodinách na zajištění dozoru na přechodech pro chodce v blízkosti škol. Rovněž mají strážníci pod dohledem preventivní akci v ulici Školní, kde je uzavírka pro všechna motorová...

pokračování


SDH Říčany

4. 10. 2020

Vážení čtenáři našich pravidelných příspěvků a příznivci našeho sboru, máme za sebou několik prvních podzimních dnů, ale ještě než bude létu úplný konec, podařilo se nám oženit dva členy našeho sboru. Oba si pro tuto slavnost vybrali termín 19. 9. 2020. Počasí bylo v ten den krásné a oba...

pokračování


Městská policie Říčany

29. 8. 2020

Městská policie radí a informuje Z knihy událostí 3. června, 7.50 Pracovník města oznamuje strážníkům v lokalitě říčanského hřbitova zmatenou ženu, která zde pobíhá po louce, je zašpiněná od bláta a křičí. Po příjezdu na místo události se strážníci setkávají s pracovníkem města,...

pokračování


1-10/199  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena