Bezpečnost a infrastruktura

SDH Říčany

1. 5. 2022

Vážení příznivci našeho sboru,   první čtyři měsíce letošního roku máme úspěšně za sebou a stále nás toho letos ještě hodně čeká. Mládež již začala trénovat s vodou a při prvním tréninku na nich bylo vidět, že jim to chybělo a radost v jejich očích byla k nezaplacení. Soutěže se...

pokračování


Městská policie Říčany

1. 5. 2022

Městská policie radí a informuje Z knihy událostí   22. března, 9.16 Policie ČR žádá strážníky o spolupráci při zjištění pobytu zájmové osoby, která má být předvedena na policii. Je známo, že osoba se pohybuje na území města Říčany. Opětovně se vyplácí místní znalost strážníků. Strážníci...

pokračování


SDH Říčany

1. 4. 2022

Milí příznivci našeho sboru, máme za sebou první jarní dny a s nimi hned první úspěchy. Naše mládež, která je plná energie a elánu do soutěží všeho druhu, má za sebou nejen tréninky, ale také již druhou soutěž v uzlování, která se konala 19. 3. v Mukařově. Tato soutěž se koná už mnoho...

pokračování


Městská policie Říčany

1. 4. 2022

Městská policie radí a informuje Z knihy událostí 15. února, 20.45 Na základě telefonického oznámení strážníci kontrolují na říčanském nádraží prostor výtahu, který spojuje podchod s nástupištěm. Zde nacházejí muže, který se rozhodl v kabině výtahu nocovat. Muž je probuzen a...

pokračování


SDH Říčany

27. 2. 2022

Milí příznivci našeho sboru,  začalo nám meteorologické jaro, a ačkoliv letošní zima byla spíše mírná, tak mnozí jaro netrpělivě vyhlíželi, aby mohli na své zahradě či zahrádce začít pracovat. Ti, co v zálibě nemají zahrádkaření, určitě vyhlíželi teplejší počasí a ti, kdo milují sníh,...

pokračování


Městská policie Říčany

27. 2. 2022

Městská policie radí a informuje Buďte vidět - přežijete! Období zimních měsíců je spojeno se sníženou viditelností. Chodci ve tmavých barvách bez reflexních prvků se vystavují nebezpečí i pokutě. Viditelnost chodců lze efektivně zvýšit reflexními doplňky, jako jsou reflexní pásky nebo popruhy,...

pokračování


SDH Říčany

3. 2. 2022

Vážení příznivci našeho sboru, na začátek bych vám chtěl oznámit nemilou zprávu - bohužel již podruhé musíme zrušit náš hasičský bál. Ačkoliv jsme pevně doufali a do poslední chvíle vyčkávali, jak se bude vyvíjet situace okolo Covid-19, tak epidemická situace se natolik zhoršuje, že není vhodné bál...

pokračování


Městská policie Říčany

3. 2. 2022

Z knihy událostí   18. prosince, 22.47 Strážníci na žádost Policie ČR vyjíždějí k agresivnímu muži, který napadá posádku Zdravotnické záchranné služby v ulici Říčanská. Agresivita a vyhrožování ze strany muže, neustává ani po příjezdu strážníků. Neuposlechnutí výzev strážníků...

pokračování


SDH Říčany

31. 12. 2021

Co nového u hasičů Milí příznivci našeho sboru, rok 2021 je již za námi a věřím, že mnozí z vás začali plnit svá novoroční předsevzetí. Celý rok se nesl spíše v duchu různých restrikcí, ale i v té nelehké době jsme mohli uspořádat mnoho soutěží a dalších se...

pokračování


Městská policie Říčany

29. 12. 2021

Z knihy událostí 13. listopadu, 03.25 Zcela zbytečným chováním na sebe upozornil muž v ulici K Podjezdu. Zde ruší noční klid, a i na přivolané strážníky pokřikuje. Na jednání muže si stěžují obyvatelé ulice a přilehlého okolí. Muž si z poučení...

pokračování


1-10/230  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2022 Všechna práva vyhrazena