Bezpečnost a infrastruktura

SDH Říčany

6. 7. 2020

Vážení a milí čtenáři našich příspěvků,                              koronavirová opatření se již uvolňují a naši mladší již mohou opět začít soutěžit. Bohužel...

pokračování


Městská policie Říčany

6. 7. 2020

Z knihy událostí 16. května, 16.17 Strážníky je přijato telefonické oznámení o muži, který leží na zemi u morového sloupu na Masarykově náměstí, kdy vzniká obava o jeho život a zdraví. Strážníci se urychleně dostavují na místo a zjišťují, že oznámení se zakládá na pravdě, avšak s tím, že muž...

pokračování


SDH Říčany

1. 6. 2020

Co nového u hasičů Vážení čtenáři, měsíc červen je teprve na svém začátku, přesto nám počasí přeje a léto začíná být již v plném proudu. Pojďme si tedy užívat krásných teplých a dlouhých letních dní. Ohlédneme se po tom, co se v našem sboru událo a co se dít ještě...

pokračování


Městská policie Říčany

1. 6. 2020

Městská policie radí a informuje Z knihy událostí 29. dubna, 7.25 Strážníci vyjíždějí asistovat Hasičskému záchrannému sboru do ulice Řípská. Zde se na tísňovou linku obrátila seniorka s žádostí o pomoc, ve svém bytě upadla a nemůže vstát ze země. Strážníci na místě zjišťují, že se jedná...

pokračování


Městská policie Říčany

2. 5. 2020

Městská policie radí a informuje Říčany šijí! … z pohledu městské policie Výzvu občanům Říčan k šití textilních roušek, si zejména ženy, ale i muži vzali za svou. Vyjmenovat všechny by bylo na samostatné vydání Kurýru. Zapomenout se nesmí na spolky a organizace, které se také připojily....

pokračování


SDH Říčany

2. 5. 2020

Vážení příznivci našeho sboru, co se za poslední dobu událo v našem sboru? Moc rád bych vám i tento měsíc prezentoval úspěchy a pokroky našich mladších, ale bohužel jsou všechny soutěže a skupinové tréninky zrušeny. Naši mladší tedy musí věnovat čas individuální přípravě a sbírat síly do...

pokračování


SDH Říčany

30. 3. 2020

Vážení a milí příznivci našeho sboru, jaro nám již v březnu zaklepalo na dveře a můžeme se tak těšit z hezkého počasí. Bohužel nám na dveře zaklepal i koronavirus, který naši republiku již nějaký ten týden trápí. S tím souvisí i několik zásadních omezení, která se dotkla i našeho sboru a...

pokračování


Městská policie Říčany

30. 3. 2020

Městská policie radí a informuje Blokové čištění komunikací ve městě začíná Touto cestou bychom chtěli upozornit všechny řidiče a majitele motorových vozidel na pravidelné blokové čištění komunikací, které probíhá dle harmonogramu v předem stanovených lokalitách města. Čištění komunikací stojí...

pokračování


SDH Říčany

27. 2. 2020

Milí příznivci našeho sboru a čtenáři našich příspěvků, rád bych se s vámi podělil o to, co nás v předchozím období potkalo a co nás čeká. V lednu jsme hojně navštěvovali výroční valné hromady okolních sborů, kam jsme rádi přijali pozvání. Opět jsme se po roce setkali s našimi přáteli,...

pokračování


Městská policie Říčany

27. 2. 2020

  Městská policie radí a informuje Bouře SABINE se nevyhnula ani Říčanům. Nejhorší situace byla v období 10. až 12. února. V pondělí a během úterního dopoledne strážníci řešili celkem na čtyřicet událostí v souvislosti se silným větrem. Nejčastější výjezdy byly k...

pokračování


1-10/188  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena