Bezpečnost a infrastruktura

SDH Říčany

30. 9. 2021

Vážení čtenáři našich příspěvků, první podzimní dny máme za sebou a pevně doufám, že nás ještě babí léto čeká a před chmurným podzimním počasím se ještě ohřejeme. Hned na začátku září jsme se účastnili soutěže „O pohár starosty obce Modletice“ v požárním útoku. Počasí nám přálo...

pokračování


Městská policie Říčany

30. 9. 2021

Městská policie radí a informuje Z knihy událostí: 14. srpna, 19.20 Na žádost Policie ČR poskytují strážníci součinnost při prověření oznámení o fyzické potyčce několika osob cizí státní příslušnosti na ubytovně v ulici Uhelná. Po příjezdu na místo strážníci společně...

pokračování


SDH Říčany

29. 8. 2021

Vážení příznivci našeho sboru,   letní prázdniny dětem již skončily a my se opět vracíme se svými pravidelnými příspěvky. Ještě před samotnými prázdninami jsme se s mládeží potkali a společně jsme si užili rozlučku se sezónou 2020/2021. V této sezóně jsme se sice nesetkali mnohokrát,...

pokračování


Městská policie Říčany

29. 8. 2021

Městská policie radí a informuje Nová čtyřkolka pro strážníky Strážníci převzali do výkonu novou elektrickou čtyřkolku Linhai ATV Electric, která zvýší mobilitu hlídek Městské policie Říčany v místě cyklostezek, okolí rybníků a lesních cest. Kdo by čekal, že strážníci budou disponovat...

pokračování


SDH Říčany

4. 7. 2021

Vážení a milí čtenáři našich příspěvků,   na začátek bych vás rád pozval na první ročník TFA, který je součástí Pražské a Středočeské ligy. Soutěž proběhne 16. 10. 2021, a to na zadním ragbyovém hřišti.  Těšit se můžete na sportovce v šesti kategoriích, super atmosféru a skvělé...

pokračování


Městská policie Říčany

4. 7. 2021

Městská policie radí a informuje Z knihy událostí: 17. května, 22.20 V rámci součinnosti vyjíždějí strážníci společně s policisty řešit občanské soužití do ulice V Chobotě. Zde mělo dojít k hádce mezi matkou a dcerou. Na místě je zjištěno od všech zúčastněných, že se...

pokračování


SDH Říčany

30. 5. 2021

Vážení příznivci našeho sboru, máme za sebou první týdny rozvolnění a naše mládež může opět společně trénovat. Ačkoliv společný trénink byl po velmi dlouhé době, všichni byli naprosto připraveni a bylo na nich vidět nadšení a radost ze společného tréninku. Již jen čekáme na vyhlášení termínů...

pokračování


Městská policie Říčany

30. 5. 2021

Městská policie radí a informuje Z knihy událostí: 18. března, 11.20 Na základě oznámení strážníci prověřují vhodnost chování mladistvých osob, které se scházejí u ulice Scheinerova. Zde došlo k incidentu, kdy dva mladíci nevhodným chováním obtěžovali dívku. Navíc jí nabízeli i...

pokračování


SDH Říčany

2. 5. 2021

Vážení a milí čtenáři našich příspěvků, máme za sebou Velikonoce a čarodějnice. Ačkoliv se vše neslo v omezeném režimu, doufám, že i přesto jste si tyto dvě dubnové události užili. Přestože následující měsíce se ještě ponesou v duchu omezení, již nyní se těšíme, že se brzy...

pokračování


Městská policie Říčany

2. 5. 2021

Městská policie radí a informuje V poslední době se stále více řeší řádné nakládání s odpady. Této problematice je věnováno mnoho článků v našem Kurýru a nejen tam. Stejně tak na většině stanovišť separovaného odpadu jsou velké informační cedule, které upozorňují na to, jak...

pokračování


1-10/215  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena