Bezpečnost a infrastruktura

SDH Říčany

 NOVÉ   28. 11. 2021

Milí čtenáři a příznivci našeho sboru, máme před sebou poslední měsíc tohoto roku a s ním spojené příjemné vánoční svátky a oslavy Nového roku. Buďte obezřetní, a to jak s pálením svíček při navození té správné vánoční atmosféry, tak i s pyrotechnikou, která je spojená...

pokračování


Městská policie Říčany

 NOVÉ   28. 11. 2021

Městská policie radí a informuje   Strážníci městské policie se zúčastnili kurzu bezpečné jízdy pro vozidla s právem přednosti v jízdě. Tento kurz přináší užitečné informace a praktické zkušenosti z oblasti bezpečnosti provozu a to dynamickým způsobem. Strážníci si tak mohli...

pokračování


Pozvánka na oslavu 50 let profesionálních hasičů v Říčanech

30. 10. 2021

  V roce 2021 si profesionální hasiči ve městě Říčany připomínají již 50 let od svého založení. Rádi bychom u příležitosti tohoto jubilea zavzpomínali na historii jednotky PO a současně bychom rádi představili široké veřejnosti činnost a moderní technické vybavení profesionálních hasičů...

pokračování


Městská policie Říčany

29. 10. 2021

Městská policie radí a informuje   Z knihy událostí   17. září, 1.55 Vzájemná spolupráce policistů a strážníků se vyplatila. Skupinka osob sprejuje barvami graffiti na odstavenou vlakovou soupravu v železniční stanici. Jejich počínání je zaznamenáváno městským kamerovým...

pokračování


SDH Říčany

29. 10. 2021

Vážení příznivci našeho sboru,   od našeho minulého příspěvku se mnohé událo a rádi se s vámi o to podělíme. Ještě na začátek bych rád upozornil, že všichni, kdo plánují topit kotlem na tuhá paliva, by neměli zapomenout na vyčištění spalinových cest odbornou firmou. Čištěním a správnou...

pokračování


SDH Říčany

30. 9. 2021

Vážení čtenáři našich příspěvků, první podzimní dny máme za sebou a pevně doufám, že nás ještě babí léto čeká a před chmurným podzimním počasím se ještě ohřejeme. Hned na začátku září jsme se účastnili soutěže „O pohár starosty obce Modletice“ v požárním útoku. Počasí nám přálo...

pokračování


Městská policie Říčany

30. 9. 2021

Městská policie radí a informuje Z knihy událostí: 14. srpna, 19.20 Na žádost Policie ČR poskytují strážníci součinnost při prověření oznámení o fyzické potyčce několika osob cizí státní příslušnosti na ubytovně v ulici Uhelná. Po příjezdu na místo strážníci společně...

pokračování


SDH Říčany

29. 8. 2021

Vážení příznivci našeho sboru,   letní prázdniny dětem již skončily a my se opět vracíme se svými pravidelnými příspěvky. Ještě před samotnými prázdninami jsme se s mládeží potkali a společně jsme si užili rozlučku se sezónou 2020/2021. V této sezóně jsme se sice nesetkali mnohokrát,...

pokračování


Městská policie Říčany

29. 8. 2021

Městská policie radí a informuje Nová čtyřkolka pro strážníky Strážníci převzali do výkonu novou elektrickou čtyřkolku Linhai ATV Electric, která zvýší mobilitu hlídek Městské policie Říčany v místě cyklostezek, okolí rybníků a lesních cest. Kdo by čekal, že strážníci budou disponovat...

pokračování


SDH Říčany

4. 7. 2021

Vážení a milí čtenáři našich příspěvků,   na začátek bych vás rád pozval na první ročník TFA, který je součástí Pražské a Středočeské ligy. Soutěž proběhne 16. 10. 2021, a to na zadním ragbyovém hřišti.  Těšit se můžete na sportovce v šesti kategoriích, super atmosféru a skvělé...

pokračování


1-10/220  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena