Ze života školek, škol a gymnázií

ZUŠ Říčany

4. 11. 2019

Partnerství s Musikskole Albertslund navázáno V polovině září jsme byly, společně s kolegyní Martinou Dvořákovou z Twinning Říčany, vyslány do partnerského města Albertslund, abychom navázaly spolupráci s místními školami. Martina se zajímala především o spolupráci ve výuce...

pokračování


SOŠS Říčany s.r.o.

4. 11. 2019

SOŠS Říčany s.r.o. – takřka rodinná gastronomická škola Mezi říčanské školy již osmým rokem neodmyslitelně patří Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o. S jejími žáky můžete potkat nejen na cestě vedoucí do Jiráskovy ulice číslo 1519, ale během jejich praktického výcviku také...

pokračování


Gymnázium Říčany

4. 11. 2019

Poznávací a jazykový zájezd do Španělska Ve dnech 28. 9. až 6. 10. jsme se my, studenti vyšších ročníků Gymnázia Říčany a část profesorského sboru, zúčastnili poznávacího zájezdu do Španělska.  Po dvacetihodinové cestě autobusem jsme dorazili do turistického městečka Calella na...

pokračování


1. ZŠ Říčany

4. 11. 2019

Náš pobyt v Moskvě  Letošní podzimní pobyt v Rusku byl pro nás velký zážitek. Nejen kvůli tomu, že jsme viděli krásná místa v Moskvě, ale hlavně díky přátelům, u kterých jsme bydleli, trávili veškerý náš volný čas a mohli tak poznat život v ruské rodině. Všichni se chovali mile,...

pokračování


ZŠ u Říčanského lesa

4. 11. 2019

ENGLISH CLUB 2019-2020 V letošním roce jsme ve EC přivítali 91 dětí. Pro třeťáčky jsme nově otevřeli úroveň Starters (úroveň A1) a zájem nás překvapil, přihlásilo se 26 dětí. V úrovni Movers (úroveň A1) je zapsáno 17 žáků, v kurzu Flyers (úroveň A2) 14 žáků. Žáci druhého stupně chodí...

pokračování


ZŠ Bezručova

4. 11. 2019

Pomoc dětí dětem 12. září školní kapela Troufalost z Bezručovky hrála na Jarmarku u Ludmily v Praze na Náměstí Míru. Jedná se o tradiční benefiční akci Diakonie ČCE. Výtěžek je věnován postiženým dětem. Vzhledem k tomu, že termín vystoupení byl jen pár dní po konci prázdnin, museli...

pokračování


ZŠ Nerudova

4. 11. 2019

  Tak už máme pomalu druhý školní měsíc za sebou. I v tomto měsíci jsme se zúčastnili řady akcí. Mezi ty nejatraktivnější můžeme určitě zařadit setkání s mluvčím Policie ČR pro Prahu- venkov- p. Chalupou. Ten vysvětlil žákům některé právní nejasnosti, které je můžou...

pokračování


MŠ a ZŠ NEMO

4. 11. 2019

pokračování


MŠ Bambinárium Říčany

4. 11. 2019

Zdravíme opět po velkých prázdninách všechny děti a jejich rodiče, naše příznivce i náhodné kolemjdoucí, a zveme srdečně k nahlédnutí do aktivit říčanského Bambinária v novém školním roce 2019/2020. V září jsme  přivítali v naší školce poměrně velké množství nových dětí. Proto byly prostory v...

pokračování


MŠ KOLOVRÁTEK

4. 11. 2019

MAMINKY POZOR! Naší školce „Kolovrátek“ se podařilo získat dotace z EU a proto, máte-li zájem, máme ještě několik posledních volných míst za 3.900,- Kč měsíčně za celodenní docházku. Přijímáme děti i mladší dvou let. Pokud budete mít zájem, zavolejte a přijďte se k nám podívat, rádi vám vše ukážeme...

pokračování


1-10/888  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2019 Všechna práva vyhrazena