Ze života školek, škol a gymnázií

MAP Říčansko

1. 10. 2021

 MAP ŘÍČANY VÁS SRDEČNĚ ZVE NA ŘÍJNOVÁ ONLINE SETKÁNÍ   Školní rok 2021/2022 se nám pomalu rozjel a my v MAPce v měsíci říjnu plánujeme hlavně výjezdní zasedání, jak pro ředitele škol a jejich zástupce, tak i pro starosty (zřizovatele škol). Myslíme si, že je důležité, aby celé území...

pokračování


ZUŠ Říčany

30. 9. 2021

Plány ZUŠ Říčany na nový školní rok Ano, čtete správně -  prostě už se začínáme probouzet a plánujeme akce a koncerty na nový školní rok a jsme plni optimismu, že tentokrát se to všechno uskuteční. Plánujeme ale zatím velmi opatrně. V září začínají naše školní koncerty...

pokračování


Zuš Folklorika založila novou školu v Říčanech

30. 9. 2021

 Od 1. září založila Základní umělecká škola Folklorika novou školu se sídlem v Říčanech. Díky akreditaci k výuce na Ministerstvu mládeže, školství a tělovýchovy můžeme vašim dětem nabídnout kvalitní výuku uměleckých oborů v plném souladu s rámcovým vzdělávacím...

pokračování


ZŠ Nerudova

30. 9. 2021

T-Mobile Olympijský víceboj a další aktivity na ZŠ Nerudova Již v červnu jsme se zaregistrovali jako organizátoři školního kola této akce. Nikdo z nás tehdy nevěděl, zda budeme moci toto kolo uskutečnit či nikoliv z důvodu epidemické situace. Všechno dobře dopadlo, a tak...

pokračování


Gymnázium Říčany

30. 9. 2021

Výzva 2021, KA1 – Krátkodobé projekty ve  školním vzdělávání, KA122-SCH Název projektu: „Gymnazium Ricany“ Registrační číslo projektu:  2021-1-CZ01-KA122-SCH-000018937 Gymnázium Říčany se stalo úspěšným předkladatelem projektové žádosti v rámci vzdělávacího programu Erasmus+ ,...

pokračování


ZŠ u Říčanského lesa

30. 9. 2021

Co nás čeká? Uplynulé roky nám všem přinesly řadu omezení. Ta se nevyhnula ani žákům. Prvňáčci přišli o zápis ve škole, deváťáci zase o školní ples. Všichni věříme, že tento školní rok bude  v „normálním“ režimu. Letošní zahájení školního roku tak proběhlo v nadšení ze...

pokračování


ZŠ Bezručova

30. 9. 2021

Začátek školního roku v Bezručovce Každý začátek něčeho nového může být do jisté míry pro někoho náročný a nejinak tomu bylo i na začátku letošního školního roku 2021/2022. Během přípravného týdne jsme všichni s velkým očekáváním dostali do rukou „manuál“, jak bychom měli na začátku...

pokračování


1. ZŠ Říčany

30. 9. 2021

Výjezdní zasedání pedagogů První sobotu v září jste mohli již v sedm hodin ráno zaznamenat před budovou naší školy pomalé shromažďování rozespalých postav. Na jejich obličejích by nadšení nalezl jen opravdový optimista. Byli to členové pedagogického sboru.  Po prázdninách,...

pokračování


MŠ Kolovrátek

30. 9. 2021

  Léto v MŠ Kolovrátek jsme si moc užili. Jeden týden z nás byli kuchaři, další týden indiáni, výtvarníci, rybáři, hudebníci, lovci dinosaurů atd. Celé dny jsme využívali naší oblíbenou zahradu, kde jsme závodili, stavěli hrady z písku a největším potěšením nám byla voda na...

pokračování


MŠ Kuřátko

30. 9. 2021

Zprávičky ze školičky Kuřátko Mateřská škola Kuřátko sfoukla první narozeninovou svíčku a vstoupila do svého druhého školního roku. První zářijový den u nás probíhalo radostné vítání všech, kteří k nám již do školky chodili, a zároveň jsme přivítali i nová malá kuřátka...

pokračování


1-10/1127  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena