Ze života školek, škol a gymnázií

ZUŠ Říčany

2. 5. 2021

ZÁPIS K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 JIŽ PROBÍHÁ Vážení rodiče, milé děti, těšíme se na vás na talentových zkouškách. Vybrat si můžete ze čtyř oborů, které nabízíme – hudební, výtvarný, taneční a literárně-dramatický. Pokud nám to situace dovolí, proběhne zápis 24....

pokračování


Gymnázium Říčany

2. 5. 2021

Úspěchy žáků v matematické a v dalších olympiádách Naši žáci si už většinou zvykli na online vyučování. V letošním roce ale kromě běžné výuky probíhají často online i soutěže. Už samotné porovnání sil s ostatními je pro studenty výzva. Teď ale o to větší, že kromě...

pokračování


ZŠ Nerudova

2. 5. 2021

Co je nového v ZŠ Nerudova Říčany I přes coronavirovou pandemii má naše škola v oblasti EVVO úspěchy. Stala se opět školou udržitelného rozvoje, tentokrát 1. stupně. Zapojila se nově do celostátního programu základních škol zabývajících se ekologickou/environmentální výchovou,...

pokračování


ZŠ u Říčanského lesa

2. 5. 2021

Zápis prvňáčků 2021/2021 Dne 7. – 9. dubna, proběhl na naší škole zápis budoucích prvňáčků. Bohužel již druhým rokem nebyly přítomny natěšené dětské duše, které se těší, jak usednou do školních lavic. K letošnímu zápisu se dostavilo 126 uchazečů. Z důvodu kapacity můžeme přijmout na...

pokračování


ZŠ Bezručova

2. 5. 2021

Co se děje v ZŠ Bezručova Zápis do 1. ročníku Již druhým rokem probíhal zápis do prvního ročníku velmi netradičním způsobem. Zákonní zástupci měli možnost přihlásit své děti několika způsoby. Datovou schránkou, e-mailem s elektronickým podpisem, případně osobně ve škole. Poslední možnosti...

pokračování


1. ZŠ Říčany

2. 5. 2021

1. základní škola Říčany fakultní školou Přírodovědné fakulty UK na dalších pět let Naše základní škola obhájila tento titul zejména na základě výborných výsledků v oboru geologie, kde jsme i v těchto zhoršených podmínkách zabodovali. Naši žáci se tři roky po sobě umístili na...

pokračování


MAP Říčany

2. 5. 2021

Říčanský MAP se stává zajímavou inspirací Kdo vůbec před pár měsíci rozuměl významu těchto tří písmen? To, co se na první pohled zdálo být druhým pádem množného čísla slova mapa, v sobě ukrývá silný náboj pro oblast vzdělávání. Místní akční plán vzdělávání plní na mnoha místech naší republiky...

pokračování


Lesní klub Pramínek

2. 5. 2021

Zápisy do Pramínku Zveme vás k zápisům pro školní rok 2021/2022, které se konají 18., 19. a 20. května od 16 do 18 hodin v Pramínku. Více informací a přihlášení najdete na našich stránkách www.lesniklubpraminek.cz. Nebo nás kontaktujte tel. 732 662 158 Bára Smetánková, tel....

pokračování


ZUŠ Říčany

4. 4. 2021

ZÁPIS ŽÁKŮ A TALENTOVÉ ZKOUŠKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 DO ZUŠ ŘÍČANY Vážení rodiče, milé děti, velmi si vážíme vašeho zájmu o studium na ZUŠ Říčany i v této době umění příliš nepřející. Všichni doufáme v uklidnění situace a návratu všech dětí do škol. Pokud nám to situace dovolí proběhne...

pokračování


Gymnázium Říčany

4. 4. 2021

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKolní ROK 2021/2022 S ohledem na nařízení ohledně epidemické situace nově dochází k posunu termínu konání jednotných přijímacích zkoušek ke vzdělávání v maturitních oborech.   TERMÍNY pro jednotné přijímací zkoušky řádné termíny...

pokračování


1-10/1080  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena