Ze života školek, škol a gymnázií

ZUŠ Říčany

27. 8. 2022

Vážení rodiče, milé děti, až budete číst tyto informace budou prázdniny, bohužel, už opravdu skoro u konce. Doufáme, že jste si všichni přes prázdniny odpočinuli, načerpali novou energii a že se těšíte na svoje spolužáky, na své pedagogy a na vše nové, co se v následujícím školním roce...

pokračování


Gymnázium Říčany

27. 8. 2022

Slovo ředitelky školy Milé žákyně, milí žáci, kolegyně a kolegové, rodiče, přátelé Gymnázia Říčany, prázdniny se – jako každý rok – přehouply rychleji než by si (především) žáci přáli a opět stojíme na prahu nového školního roku odpočatí a odhodlaní přijímat jeho výzvy. Vítáme vás tedy do školního...

pokračování


ZŠ u Říčanského lesa

27. 8. 2022

Vítáme nový školní rok 2022/2023 Prázdniny utekly jako voda. Zatímco naši žáci odpočívali, škola byla zvláštně tichá. Nebyla však zcela opuštěná. Ve škole byly i o prázdninách děti. Ukrajinské skupiny dětí využívaly naši školu jako svoji základnu. Páni malíři nám nově vymalovali, pan školník...

pokračování


ZŠ Nerudova

27. 8. 2022

Začneme hned od začátku   Dva měsíce prázdnin jsou za námi. Utekly jako vždy velmi rychle, poznali jsme nové kamarády a zažili spoustu dobrodružství a nových zážitků, načerpali jsme nové síly na další školní rok. Začneme s prací hned od začátku září, kdy je plánovaný projektový den na...

pokračování


ZŠ Bezručova

27. 8. 2022

Erasmus+ a Bezručovka Na naší 2. Základní škole Bezručova, Říčany, byl od roku 2019 realizován projekt Partnerství škol v rámci programu Erasmus+. Partnerskými školami byly školy z Belgii, ze Španělska, z Litvy a naše Bezručovka z ČR. Cílem projektu byly vzdělávací aktivity a...

pokračování


1. ZŠ Říčany

27. 8. 2022

Domino Říčany Letos jsme připravili týdenní příměstský tábor s názvem Lovci pokladů. Jak již z názvu vyplývá, tématem tábora bylo hledání pokladu za pomoci her, hádanek a šifer. První den se děti rozdělily do týmů a společně hrály svoji první hru pro získání šifry.  Úkolem hry bylo...

pokračování


MŠ U Slunečních hodin

27. 8. 2022

Zprávičky    z MŠ U Slunečních hodin Prázdninové chvíle trávily děti často venku a my věříme, že zažily také nějaká dobrodružství jako ve školce v červnu, kdy objevovaly skřítky, hledaly v noci poklad na zahradě, putovaly „Po stopách Kryštofa Kolumba“ nebo přespávaly ve...

pokračování


MŠ Čtyřlístek

27. 8. 2022

Čtyřlístek v Poslanecké sněmovně   V rámci celostátní soutěže Srdce s láskou darované získal náš projekt Zaječí štafeta Zvláštní cenu ministra práce a sociálních věcí za rozvoj mezigenerační spolupráce a solidarity. Toto ocenění pro nás znamená více než 13 let nádherných...

pokračování


Lesní klub Pramínek

27. 8. 2022

Pramínek vybíhá v neděli 4. září ve 14 hodin Rádi běháte? Poběžte s námi! V neděli 4. září ve 14 hodin se uskuteční historicky první běh „Pramínek běží“ a s radostí se rozběhneme do nového školního roku. Rozproudíte v sobě dobrou náladu a svou účastí navíc můžete podpořit dobrou věc – totiž...

pokračování


MŠ U Slunečních hodin

10. 7. 2022

S velkou omluvou doplňujeme v tištěné verzi chybějící příspěvek MŠ U Slunečních hodin.

pokračování


1-10/1253  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2022 Všechna práva vyhrazena