Ze sportu

SC Spirit Říčany

1. 1. 2020

ZÁVĚR ROKU 2019 A DALŠÍ VELKÉ ÚSPĚCHY PRO ŘÍČANSKÉ KARATE Konec roku 2019 byl pro děti z našeho klubu velice akční. Nejprve bylo zahájeno 1. kolo tradiční DĚTSKÉ LIGY pořádané naším domácím klubem karate SC SPIRIT ŘÍČANY.  I tentokrát soutěž probíhala v centru Na Fialce a opět za...

pokračování


SK SLUNÉČKO

1. 1. 2020

SK Slunéčko bilancuje Konec roku s sebou nese bilancování v různých rovinách. Já bych, kromě poděkování všem zainteresovaným na našich aktivitách, chtěla zaměřit pozornost na skupinky rodinných příslušníků. Ať už jsou to sourozenecké dvojice nebo rodinné klany, tak jich u nás funguje...

pokračování


Aikido Říčany

1. 1. 2020

  Připravujeme pro vás a vaše děti hned na začátku nového roku týden otevřených dveří od  7. 1. do 11. 1. Přijďte se podívat, nejlépe i zacvičit kdykoli podle rozpisu hodin. V tomto týdnu bude možné i přihlásit děti do našeho aikido oddílu na nové školní pololetí se slevou...

pokračování


FK RADOŠOVICE

1. 1. 2020

Fotbal FK Radošovice  Vstupujeme do nového roku a to je příležitost pro bilancování a zamyšlení se nad další budoucností. Koncepcí našeho klubu je mít dostatečně velkou aktivní základnu pro vytvoření několika výkonnostních týmů v každé věkové kategorii. Nechceme se profilovat jako klub pro...

pokračování


Rugby Club Mountfield Říčany

1. 1. 2020

www.rugbyricany.cz, www.twitter.com/rugbyricany, www.facebook.com/rcricany

pokračování


APDT Říčany

1. 1. 2020

pokračování


FUEGO ŘÍČANY

1. 1. 2020

Rok 2019 cinkal medailemi Pomalu se nám rozjíždí nový rok 2020, a tak je na čase určitě malá rekapitulace roku předchozího. Rok 2019 byl pro náš klub velmi úspěšný. Reprezentovalo nás celkem 36 párů, a to všech výkonnostních i věkových kategorií. Dohromady naše páry posbíraly úctyhodných 192...

pokračování


Říčanský pohár

1. 1. 2020

pokračování


SOKOL ŘÍČANY

1. 1. 2020

pokračování


Není Koloběh jako koloběh

1. 1. 2020

  O říčanském obchůdku už ví hodně čtenářů Kurýru, ale existuje také sportovní akce Koloběh. Jedná se o běžecko-bikový závod smíšených dvojic a jednoho kola na vzdálenost přibližně 50 km. Letos 7. prosince se uskutečnil již 28. ročník tohoto náročného, ale zajímavého závodu. Pravidla...

pokračování


1-10/1055  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena