Ze sportu

FK ŘÍČANY

2. 2. 2020

KDO MÁ TALENT RÁD, SOBECKY HO NESCHOVÁVÁ S otevřenou náručí, s otevřeným hledím a s otevřenou myslí. Tak se snažíme přistupovat k fotbalu v FK Říčany. S otevřenou náručí vyhlížíme každého, kdo by chtěl přijít mezi nás. Kluky a holky, co hledají nové kamarády,...

pokračování


Rugby Club Mountfield Říčany

2. 2. 2020

Rugby Club Mountfield Říčany www.rugbyricany.cz, www.twitter.com/rugbyricany, www.facebook.com/rcricany       Muži Mountfield v přípravě na novou ligovou sezonu Zimní období je pro ragbisty Mountfieldu časem fyzické přípravy. Trenér Miroslav Němeček naordinoval svým svěřencům...

pokračování


Oáza Říčany

2. 2. 2020

Tradiční „letní“ tenisová škola v Extraligovém tenisovém klubu V polovině dubna začíná „letní“ tenisová škola, která bude probíhat až do poloviny října (pauza během letních prázdnin). Tenisová škola je určena dětem ve věku 4 až 18 let a děti hrají ve skupinách (1 - 4 děti) pod...

pokračování


FBC Draci Říčany

2. 2. 2020

Turnaj PFC a regionální výběry První lednový víkend patřil již tradičně v Praze florbalistům, konal se 4. ročník mezinárodního florbalového turnaje Prague Floorball Cup. V letošním roce se ho zúčastnilo 249 týmů a nechyběla ani čtyři naše družstva: dorost (B03), starší žáci...

pokračování


APDT Říčany

2. 2. 2020

PARKOUR & FREERUN v Říčanech a okolí Vstoupili jsme do dalšího roku a zároveň do II. pololetí tréninkových hodin. Kdo se přidá? Koho lákají parkourové i freerunové techniky? Kdo by rád pochopil filozofii přirozeného pohybu P&F a ne soutěžní disciplínu, jak APDT Říčany...

pokračování


SK Slunéčko

2. 2. 2020

SK Slunéčko – vánoční sbírka Konec roku se stal pro náš klub výzvou. Rozhodli jsme se uspořádat vánoční sbírku a podpořit někoho, kdo to potřebuje. Procházeli jsme různé možnosti, až jsme se nakonec rozhodli zakotvit v oblasti sportu, a to přímo v basketu. Oslovili jsme...

pokračování


Fuego Říčany

2. 2. 2020

První taneční kroky nového roku a hned medaile Máme za sebou první měsíc nového roku 2020 a naše páry to rozjíždí ve velkém stylu. Hned na první soutěži, která se konala 12. 1. v pražském Grand Hotelu Bohemia, postoupily tři páry do vyšší třídy. Do D STT se probojoval Tom...

pokračování


FK RADOŠOVICE

2. 2. 2020

V Říčanech se hraje fotbal celou zimu  Mládežnické týmy FK Radošovice zahájily v listopadu halovou část přípravy a zápasů. Pořádáme a účastníme se desítek turnajů, které jsou doplněny o přátelská utkání, zpravidla s týmy z nejbližšího okolí. Program je...

pokračování


KLUB BRUSLENÍ ŘÍČANY

2. 2. 2020

Mrazivá romantika – potěšte milovanou osobu pozváním na valentýnský ples Valentýn je svátek všech zamilovaných. My z Klubu bruslení Říčany milujeme zimu a bruslení, a proto jsme se rozhodli ho oslavit po svém, jak jinak, než na ledě. Valentýnský ples se uskuteční přesně v den svatého...

pokračování


TŠ Twist Říčany

2. 2. 2020

        Únor bílý, trénink sílí! Soutěže se kvapem blíží choreografie se tak ztíží. Budou to zas velký pecky, zvládneme to jako vždycky. Praha, Lublaň, ba i Graz, vyhrajeme možná zas. Na Kladno i do Varů, dovezem si náladu. TŠ Twist je velká síla, pospolu nás drží...

pokračování


1-10/1070  starší »  »»

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena