Aquapalace Praha

6. 10. 2021

Aquapalace Praha myslí na všechny věkové skupiny. Podzim nabídne výhodné vstupné i oblíbené ranní plavání

Praha, 5.10.2021- Největší relaxačně zábavní centrum Aquapalace Praha zavádí pro návštěvníky nad 55 let speciální otevírací dobu od 7:30 do 10 hodin. V tomto čase si mohou přijít zaplavat a dopřát si relaxaci v poklidu, v menším počtu návštěvníků a za zvýhodněnou cenu. Aquapark navíc po celý říjen nabídne ke každé rodinné vstupence do Vodního světa vstupenku pro seniory za korunu. Tato akce platí až do 31.10.2021

„Aquapalace Praha nabízí zdravý pohyb, zábavu i odpočinek pro všechny generace. Rádi bychom nabídli starším lidem možnost pravidelných aktivit, pečlivě vybraných s ohledem na jejich potřeby a zájmy. Ranní hodiny se nám už dříve osvědčily jako nejlepší čas pro seniory, a proto se speciálně vyhrazeným časem pokračujeme i nyní. Návštěvníkům bude ráno k dispozici plavecký bazén, poklidná řeka s protiproudem linoucí se celým areálem i oblíbené relaxační vířivky,“ říká Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.

Zvýhodněné ranní plavání a relaxace za pouhých 99 Kč

Od 7:30 do 10 hodin jsou prostory Aquapalace Praha vyhrazené pro osoby starší 55 let. Zvýhodněné vstupné 99 Kč zahrnuje kromě plavání ve vyhřátém plaveckém bazénu a v pomalé řece také vstup do vířivky pro dobré prokrvení organismu a kávu zdarma, při které si mohou návštěvníci sdělovat zážitky z příjemně stráveného dopoledne.

Přijďte do bazénu s celou rodinou, babi a děda mají vstup za 1 korunu

Aquapalace Praha je místem zábavy i odpočinku pro všechny věkové kategorie. Pokud zavítáte do nejzábavnějšího Aquaparku ve střední Evropě spolu s celou rodinou, užijete si nezapomenutelný den plný vodních radovánek.

Aquapalace Praha nabízí díky širokému spektru služeb bezpečnou zábavu a dokonalou relaxaci pro všechny generace. Od miminek až po dědečky a babičky – každý si zde najde to své. V rámci podpory rodinných zážitků a sdílených aktivit pro všechny tři generace si aquapark připravil od 1. do 31. října akci: Babi a děda za 1 Kč k celodenní rodinné vstupence do Vodního světa. Při nákupu rodinného vstupného do aquaparku tak mají osoby nad 55 let vstup za pouhou korunu. Více informací se dozvíte na webu www.aquapalace.cz

 

 

O Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je 3. nejnavštěvovanějším turistickým cílem v roce 2020 v anketě agentury CzechTourism. V Evropském měřítku je Aquapalace Praha 2. nejnavštěvovanějším aquaparkem za německým Therme Erding, celosvětově je na 12. místě. Zábavně relaxační komplex se rozkládá na ploše 9150 m², podlahová plocha dvoupatrového areálu tvoří 16 851 m². Vodní svět se skládá ze tří samostatných paláců a rozsáhlé venkovní zóny s lehátky i vodními bary, kde jsou návštěvníci obsluhování přímo ve vodě. Palác Dobrodružství nabízí zábavu na 21 tobogánech a skluzavkách, včetně nejdelšího tobogánu v ČR, kde je možné si užít jízdu dlouhou celých 250 metrů – tedy čtvrt kilometru divoké vodní zábavy. Palác pokladů nabízí bazén s mořským vlnobitím či každodenní poutavá projekce Laser Show promítaná na vodní clonu. Saunový svět s venkovní zahradou je největší v ČR, disponuje 18 saunami a prohřívárnami. Dvoupodlažní Fitness se rozkládá na ploše 1 500 m2 a nyní může vpustit dovnitř pouze 10 osob. Luxusní Spa & Wellness nabízí masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, celotělové rituály a koupele, procedury Hammam a Rassoul, peelingový bar. Středisko zdravotních služeb Aquapalace Balneo & Medical se specializuje na léčebnou fyzioterapii, v současnosti nabízí antigenní a PCR testy přímo v areálu aquaparku. Součástí areálu je rovněž čtyřhvězdičkový hotel s 231 pokoji a kongresovým centrem pro 650 osob. Celý resort zaměstnává více jak 250 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a v sezóně posiluje své řady o více než 500 brigádníků, kteří se starají o komplexní pohodu, relaxaci i zábavu návštěvníků.

Počet návštěvníků v běžném roce bez uzavírek se blíží 1, 2 milionu osob.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2022 Všechna práva vyhrazena