Aquapalace v létě

5. 7. 2021

Léto v nejnavštěvovanějším českém aquaparku bude hýřit barvami. Přinese zábavu, koncerty i bohatý animační program

 

Po dlouhé pauze, která trvala více než deset měsíců, se Aquapalace Praha dočkal otevření a vítá v pořadí již třináctou letní sezonu. Nadcházející prázdninový program se pro tentokrát zahalí do pestrobarevných tónů. Barevné léto přinese hned několik víkendových akcí pro děti i dospělé. Ti nejmenší se mohou opět těšit na bohatý animační program až do konce prázdnin. Hlavním lákadlem je nové moderní studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček.

 

Na záplavu atrakcí a barev se mohou návštěvníci největšího aquaparku ve střední Evropě těšit až do 31. srpna. Pro děti jsme si připravili bohatou zábavu plnou her, každodenních animací a také koncerty tolik oblíbené dívčí kapely Lollipopz, která u nás otevřela své nové studio, prozrazuje Vladana Horáková, generální manažerka Aquapalace Praha.

 

Program na léto:

ν 3. – 6. 7. – Slavnostní zahájení prázdnin se Skupinou ČEZ

ν 26. 6., 10. 7., 24. 7.; 7. 8. – Semifinálová kola MISS České republiky

ν 31. 7. 2021 – Letní Silvestr v Aquapalace Praha

ν 28. - 29. 8. 2021 – Loučení s prázdninami se Skupinou ČEZ

 

Další připravované akce

ν Dny IZS v Aquapalace Praha se Skupinou ČEZ

ν Oblíbené koncerty dívčí skupiny Lollipopz a chlapecké dvojice Ben a Mateo 

ν Aquapalace Praha navštíví i duo Kája a Bambuláček

ν Turnaje ve hrách s virtuální realitou

ν Každý večer ve 21:15 hodin oblíbená Laser show na vodní clonu o rozměru 130 m2

ν Bohatý animační program po celé léto

Atraktivní novinky

Divoká řeka, která je se svými 250 metry nejdivočejším a nejdelším tobogánem v ČR, se dočkala nového povrchu a jízda na ní tak bude rychlejší, ale zároveň bezpečnější. A spousta návštěvníků jistě s radostí uvítá i novinky, které na ně čekají v Saunovém světě. „Všechny příznivce vodních radovánek zveme k nám do aquaparku, aby si užili zábavu i odpočinek, načerpali i s ratolestmi novou energii a odcházeli od nás s těmi nejlepšími zážitky,” říká Vladana Horáková.

 

Na své si přijdou i dospě

Zatímco si děti budou užívat bohatý letní program a nespočet zábavných atrakcí, dospělí návštěvníci jistě ocení možnost odpočinout si a zrelaxovat se. Příjemné osvěžení nabídnou Koral bar a Pool bar, kde se servírují letní drinky přímo do bazénu.

 

Přísná hygienická pravidla

V čestlickém aquaparku prochází dohled nad kvalitou vody čtyřmi fázemi, očistou mechanickou, pomocí pískových filtrů, následně čistěním pomocí UV lamp, ozonizací a chlorací. Po dobu provozu provádí obsluha každé 4 hodiny pravidelné rozbory vody a jednou za 14 dní se provádí laboratorní odběr ze všech bazénů pro mikrobiologický rozbor. Čistota vody v celém areálu je dlouhodobě přísně kontrolovaná. „Bezpečnost a zdraví návštěvníků je pro nás na prvním místě. Proto každého hosta před vstupem do aquaparku zdarma na místě otestujeme antigenním testem. Zároveň je uvnitř areálu zabezpečen dostatek prostoru pro každého návštěvníka,“ doplňuje Vladana Horáková.

ce informací naleznete na

www.aquapalace.cz. 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena