Bezpečné Říčany

28. 9. 2018

Vážení Říčaňáci, rád bych vám úvodem poděkoval za projevy důvěry, podpory a inspirace v minulém a současném volebním období v, kterém jsem působil jako zastupitel a předseda bezpečnostní komise za Klidné město. Mými hlavními prioritami byl sport, bezpečnost, školství, finance a územní plánování.

Do politiky jsem vstoupil s ideály, ve které stále věřím a chci je nadále prosazovat jako nezávislý kandidát STAN Říčany. V politice je nutné si stanovit hranice, které jsou nepřekročitelné. Jako říčanský rodák odmítám velké developerské projekty. S naším spolkem PRO Říčany chráníme oblast Marvánku jako odpočinkové zóny pro říčanské obyvatele a budoucí generace. S touto zásadou jsme s panem Michalem Mrázkem společně vstupovali do komunální politiky a tuto pozici budeme hájit i nadále.

Jak jsem již uvedl, působím jako předseda bezpečností komise města. Ve spolupráci s Policií ČR a Městskou policií se nám podařilo výrazně snížit kriminalitu. Výsledky hovoří za vše. Snížení vloupání do nemovitostí o 91 %, konec organizovaných skupin vykrádající auta, sestavení kontaktních skupin s provozovateli restaurací a barů za účelem zamezení nočních pouličních výtržností. Pracujeme stále na prevenci a věřím, že můžeme říci - Říčany jsou bezpečné.

Rád bych ještě zmínil jeden významný počin v našem městě. Podařilo se nám prosadit výstavbu nového zimního stadiónu. Nechci se ale chlubit cizím peřím. Největší zásluhu na vybudování krásného stánku zimních sportů má samotný majitel, pan Martin Altrichter. Je potřeba před ním smeknout, že své prostředky vložil do majetku, který stojí na pozemcích ve vlastnictví města. Merkur Ice Arénu provozuje jako profesionál. Je nám velkou ctí, že v komunálních volbách kandiduje za STAN Říčany.

Na radnici je třeba vrátit korektní vztahy a slušné jednání. Za sebe mohu nabídnout chuť, vytrvalost, zkušenost
a nadhled. V případě zvolení budou mou prioritou bezpečné Říčany, město, které drží slovo a bude hájit zájmy všech svých občanů.            

Petr Bartoš,

zastupitel STAN Říčany a předseda spolku Pro Říčany

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena