Blížíme se do finále!

31. 5. 2024

Oslava

Víte, že Mraveniště má právě za sebou 25. sezónu svého působení v Říčanech? Tak se přijďte mezi nás pobavit! A jak jinak než kreativně. Připravili jsme pro vás oslavu v podobě našeho tradičního Tvůrčího dne, a to nejen pro děti. Na své si přijdou úplně všichni, tedy i dospělí. V keramické dílně se budou dít věci! Přijďte i vy, kdo jste úplní začátečníci, a vyzkoušejte si, jaké to je, když z kousku hlíny vznikne vašim přičiněním něco úžasného. Na nejmenší kamarády čeká tvoření připravené Mravenčí školičkou: Budeme barvit, lepit, zažehlovat, navlékat a provlékat, dokud nám budou síly stačit. I větší děti si u nás budou moci užít svoji chvilku kreativity. Těšíme se na vás už 16. června od 9.00 do 11.30 hod. v prostorách keramické dílny Mraveniště, Bezručova 441/23.

Příměstské tábory

Kdo nestihl své dítě přihlásit, podívejte se na naše webovky, ještě se nějaké místečko tu a tam najde. Bližší informace naleznete na adrese www.mraveniste.info.

Mateřské centrum

V první polovině června v úterý dopoledne nabízí mateřské centrum pár lekcí jógy pro maminky s malými dětmi. Pak nás však ve všech kurzech čeká prázdninová pauza, po které se na vás budou naše lektorky těšit opět v plné síle v září.

A kdy je možné přihlašovat děti do kurzů v novém školním roce?

Kurzy budou vypisovány v průběhu prázdnin, hudební kroužky vypisujeme tradičně v první polovině září. Více informací o všech pořádaných akcích a kurzech naleznete na adrese www.mraveniste.info, materske-centrum@mraveniste.info.

Nina Šafránek, koordinátorka

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena