Čas letí jako voda

25. 8. 2023

Jéé, začaly prázdniny, čas volna, sluníčka, spousty nových zážitků, a najednou je jejich konec a pomalu se znovu chystáme do školních lavic.

Ve škole se o prázdninách nezastavil čas, ale i tady se pracovalo: Připravovala se venkovní přírodní učebna se zázemím. V době poloviny prázdnin byly připravené základy, necháme se tedy překvapit, jak celá stavba bude vypadat. Tímto bychom chtěli poděkovat zřizovateli školy, městu Říčany za financování této akce.

A co nás čeká v novém školním roce? Spousta práce, ale určitě i shodně veselých zážitků. Chtěli bychom i nadále spolupracovat s Nadací Karolíny Plíškové a jednou měsíčně trénovat se super trenéry. Na podzim odstartuje další kolo primární prevence s Cestou integrace, příprava na oblastní kolo Ekokostelády a určitě budeme pokračovat v plnění sportovních disciplín v Sazce Olympijském víceboji, spolupracovat se Spolkem Nerudovka v komunitně osvětových setkáváních, …

Plány máme velké, doufáme, že je všechny splníme. Prvňákům přejeme spoustu krásných chvil v naší škole a těm nejstarším, aby si ten poslední společný rok opravdu užili a správně si zvolili svou budoucí cestu. Všem pedagogickým pracovníkům nejen naší školy přejeme pevné zdraví, klid a pohodu v nadcházejícím školním roce.

Vaše Nerudovka

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2023 Všechna práva vyhrazena