Cesta integrace, o.p.s.

27. 2. 2020

Poradna pro děti a mládež Klubu Cesta

 Od února 2020 NZDM Klub Cesta otevřel Poradnu pro děti a mládež, která je otevřena jednou týdně v pátek 14:30 - 16:30 mimo otevírací hodiny klubu na adrese Na Obci 2049, Říčany. Tím Klub Cesta reaguje na poptávku současných klientů a také veřejnosti, neboť v Říčanech a okolí podobná poradna pro děti a mládež neexistuje. Dětem a dospívajícím tak chybí prostor, kam mohou přijít a anonymně řešit nejen své problémy a věci, které je trápí, ale mohou se také přijít poradit a probrat témata, která jsou pro ně aktuální. Poradna bude sloužit jako doplňující služba současného NZDM Klub Cesta a bude provozována v prostorách klubu. Služba je dětem poskytována zdarma, a to jak ve formě tváří v tvář, telefonicky či prostřednictvím chatu. Poradnu lze navštívit bez předchozí domluvy, nebo si domluvit konzultaci předem. Těšíme se na vás.

Tereza Zajíčková, vedoucí Klubu Cesta,

Cesta integrace, o.p.s.

 

Útěk z Alcatrazu – letní příměstský tábor s Cestou integrace pro děti

Náš příběh začíná v roce 1962, kdy z jedné z nejpřísnějších věznic se chystá utéct skupina vězňů… Dozorci jsou drsní muži, kteří se jen tak s někým nepářou, vězni jsou ale vynalézaví. Buď anebo! Cena je vysoká: doživotní žalář x svoboda. Staň se i ty součástí! Léto se blíží a kdo hledá akční příměstský tábor, neváhejte a přihlaste se. Více prozradit nemůžeme, aby mise byla úspěšná. Heslo: PŘÍSNĚ TAJNÉ! Těšte se! Výlety, koupání, hry a dobrodružství. Srpnový turnus na kole.

Termíny: 20. – 24. července, 27. – 31. července 2020 + cyklotábor 10. – 14. srpna 2020. Vždy od 8:30 do 17:00 hodin, Klub Cesta. Více informací na www.cestaintegrace.cz.  Příspěvek 1500 Kč (ostatní hrazeno díky dotaci z Operačního programu Zaměstnanost v rámci výzvy MAS Říčansko-  projekt „Příměstské tábory pro rodiny na Říčansku II.“, registrační číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014026).

  Markéta Hubínková,

vedoucí táborů Cesta integrace, o.p.s.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena