Cesta integrace, o.p.s.

1. 6. 2020

Občanská poradna bezplatně pomáhá i s řešením dluhů

 Cesta integrace provozující v Říčanech Občanskou poradnu se specializuje od roku 2018 i na dluhové poradenství, finanční gramotnost a služby v oblasti oddlužení dle příslušné akreditace Ministerstva spravedlnosti ČR.  Všechny služby poskytuje zdarma.

Pro koho jsme určeni a s čím můžeme pomoci? Pro všechny z Říčanska, kteří řeší, nebo jim hrozí finanční problémy spojené s půjčkami, splácením, dluhy, exekucemi, potažmo s bydlením či zaměstnáním, a potřebují poradit směr, jak své problémy řešit, a to včetně případného podání návrhu na oddlužení dle zákona o insolvenci.  V neposlední řadě nabízíme bezpečné, důvěrné a nezávislé prostředí. 

S klienty poradny řešíme nejrůznější příběhy, jak došlo k jejich zadlužení.  Mnohdy pod vlivem složitých okolností, které nemohli zcela ovlivnit. Jedná se např. o některé matky samoživitelky nebo zadlužené seniory, začínají se projevovat i finanční dopady způsobené omezeními z důvodu koronaviru apod.

Kde nás najdete? Masarykovo nám. 6/17, 251 01 Říčany. Prosíme o přechozí objednání na tel. 312 315 284 nebo emailem dluhovaporadna@cestaintegrace.cz.  Více informací na www.cestaintegrace.cz.

Projekt „Cesta z dluhů na Říčansku“ realizován díky finanční podpoře z Operačního programu Zaměstnanost, č. projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0008979 a spolupráci s MAS Říčansko, o.p.s.

 

Léto s Cestou- nově i dopolední

aktivity pro děti

 Co nás čeká a nemine v letních měsících? Rozhodně nechceme usnout na vavřínech a připravili jsme si pro děti spoustu akcí a vyšli tak vstříc rodičům a dětem. Plánujeme dopolední aktivity s „vyučováním“. Už nyní se můžete přihlásit na tematické dny/týdny, kdy budeme hrát hlavně hry a sem tam něco procvičíme ze školního učiva. Součástí bude i dopravní výchova pro 4. třídy, které letos ve většině případů přijdou bohužel o dopravní výchovu. V červenci se také můžete přihlásit na jednodenní výlety – vandry do přírody. Zásadou pro nás je pohoda, hry, kamarádi, zábava… a hygienické normy. Skupiny budou maximálně 15členné. Základna v Klubu Cesta.

Sledujte náš web www.cestaintegrace.cz.

Kontaktovat nás můžete i na tel. 774 780 540.

Celodenní příměstské tábory jsou nyní už plně obsazeny, ale dopolední aktivity a odpolední čas v Klubu Cesta taky na pohodu. Klub Cesta v létě vyráží i do terénu na kolech. Jedná se o „cykloterén“ a klubáci se budou pohybovat zejména po nové super cyklostezce. Samozřejmostí bude respektování a dodržování aktuálních hygienických opatření při všech aktivitách. Těšíme se na vás.

Markéta Hubínková

 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena