Cesta integrace, o.p.s.

6. 7. 2020

Letní provoz Občanské poradny

Občanská poradna Říčany poskytující bezplatné sociální a právní poradenství, poradenství pro oběti a osoby ohrožené trestnými činy a dluhové poradenství funguje i o letních prázdninách. Jsme k dispozici pondělí, středa 9 - 12, 13 - 17 hod., dále po dohodě. Prosíme o předchozí objednání. Kontakt: 312 315 284, poradnaricany@cestaintegrace.cz, Masarykovo nám. 6/17, Říčany. Více informací a aktuality na www.cestaintegrace.cz.

 

Klub Cesta v novém kabátě

 Události poslední doby s sebou přinesly kromě komplikací a překážek také čas, který některým z nás v dnešní uspěchané době často chybí. My, pracovníci NZDM Klub Cesta, jsme se tento čas rozhodli efektivně využít i přesto, že náš klub byl dočasně omezen. Mimo to, že jsme byli stále k mání na sociálních sítích (#klubcesta), kde jsme vám připravovali každý den online program, jako například “pondělní cvičeníčko”, “úterní vychytávky”, “středeční vařeníčko”, “čtvrteční mučeníčko”a “páteční zevling”, jsme také pomáhali místním seniorům se zajištěním roušek, zejména s koordinací dobrovolníků, kteří roušky šili - za to opětovné velké díky, předvedli jste skvělou práci.  Ale také jsme se pustili do zvelebování prostor našeho klubu. Zmobilizovali jsme síly a dali jsme se do práce. Celý klub klubovna-klub cesta jsme nově vymalovali a provedli generální úklid. Nový kabát dostala také fut klubovna-klub cesta ra, okenní mříže a parapety. Nezapomněli jsme ani na naši zahrádku a pořídili nové květiny, které zdobí okna, zasadili jahody a vinnou révu. Ne na všechno jsme ovšem stačili sami a proto, jsme požádali dva mladé umělce, kteří dali „ruku a barvu“ k dílu, a díky tomu vznikla nová výzdoba klubu. Tímto bychom jim rádi poděkovali za jejich práci a čas, který věnovali výzdobě našeho klubu zcela nezištně. Na jejich práci se můžete podívat na instagramových profilech @rine.rins a @javorstalenemainsragram. Nyní už si opět užíváme času stráveného společně s našimi klienty a pokud chcete, přijďte se na nás podívat i vy. NZDM Klub Cesta je otevřen každé pondělí, úterý a čtvrtek a to od 13:00 - 18:00 hod.  V pátek funguje tzv. Poradna Klubu Cesta, která nabízí prostor pro individuální pokec a to vždy od 14:30 do 16:30 hod. 

Děkujeme všem našim příznivcům, váš tým Klubu Cesta, jmenovitě: Terka, Domča, Markét, Janča a Niki.

Markéta Hubínková

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena