Chodníky v ulicích Bezručova a Domažlická HOTOVO

27. 10. 2023

Chodníky v Bezručově byly opraveny v úseku od ulice Domažlická přes křižovatku s ulicí Legií, až po hlavní vchod do areálu školy, a to po obou stranách komunikace. Chodníky dostaly nový povrch ze zámkové dlažby a všude byly osazeny obrubníky. Ty jsou v místech přechodů sníženy a díky tomu chodníky fungují bezbariérově. V rámci oprav došlo i na úpravu vstupů na školní pozemek. Po dokončení prací jsme komunikaci včetně chodníků vyčistili. Věříme, že nové, bezpečné chodníky kolem školy ocení nejen děti, rodiče a pedagogové, ale i rezidenti. Všem děkujeme za spolupráci.

 

  • Firma pracovala rychle a precizně – celkem bylo v Bezručově a Domažlické opraveno přes šest set metrů chodníků za vysoutěženou cenu 5,3 milionů Kč.
  • Práce se nyní přesunuly na druhou stranu ulice Bezručova k bytovým domům u ulice U Vodojemu, kde bude opraven další úsek chodníku.

 

Popiska pod Domažlickou:

Chodníky v Domažlické byly opraveny v celé délce ulice (od Smiřických až po Bezručovu). V rámci doplnění asfaltového pásu u chodníků nechal Odbor správy a údržby majetku města opravit i rozbité části vozovky.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2023 Všechna práva vyhrazena