Co nového u hasičů

4. 5. 2024

Vážení přátelé,

je to tu! S radostí vám představuji oficiální pozvání na oslavy našeho sboru a velice se na vás všechny těšíme. Čeká vás bohatý program pro děti i dospělé a závěr dne bude pařit koncertu kapely Iné Kafe. Ještě máme před sebou mnoho příprav a stále doplňujeme aktuální informace a novinky, a proto sledujte náš facebookový účet, kde vždy najdete aktuální informace.

Ačkoliv jsou přípravy časově náročné, stále se věnujeme přípravě na soutěže a rádi i na nějakou soutěž zajedeme. V loňském roce jsme byli velice úspěšní a díky tomu jsou mohli jet 6. dubna do Vlašimi na Mistrovství České republiky v Závodu hasičské všestrannosti a brannosti. Všichni bojovali statečně a jsme ohromně pyšní, že jsme měli tu čest se na MČR podívat. V historii našeho sboru to bylo s družstvem dorostu úplně poprvé a věříme, že ne naposledy. Výsledek nebyl na stupně vítězů, ale odvezli jsme si úžasné zážitky a cenné zkušenosti.

Jednotka byla taktéž aktivní 19. března, kdy jsme drželi zálohu na vlastní zbrojnici. 5. dubna jsme vyjeli k nahlášenému požáru průmyslového objektu a 13. dubna k požáru domu, kde vše naštěstí dopadlo dobře a jediné, co shořelo, bylo jídlo na plotně.

Na závěr vám přeji pevné zdraví a těšíme se brzy na viděnou.

David Pojezný, jednatel SDH Říčany

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena