Co nového v Domečku?

29. 8. 2013

Zdravíme všechny naše příznivce a přinášíme následující ohlédnutí za létem a aktuální nabídku aktivit pro nový školní rok.

CO NOVÉHO V DOMEČKU?

Zdravíme všechny naše příznivce a přinášíme následující ohlédnutí za létem a aktuální nabídku aktivit pro nový školní rok.

O prázdninách jsme za grantové podpory města Říčany a společnosti KORES Praha zorganizovali tři týdenní „Cesty do pravěku“. V průběhu každé „cesty“ jsme s dětmi navštívili ZOO v Tróji a Muzeum Karla Zemana na pražské Kampě, kde jsme si po prohlídce expozice a zhlédnutí Zemanova kultovního filmu Cesta do pravěku vyzkoušeli i proces animace (minutové snímky jsou umístěny na našem webu). Navíc si každý účastník vedl svůj prázdninový deník a domů si odnášel vlastnoručně vyrobeného dinosaura.

 

VÝTVARNÉ KURZY PRO DĚTI od 6 do 14 let se budou konat v Domečku pravidelně od 16. září 2013 vždy v pondělí, úterý a ve čtvrtek v obvyklých časech od 13.30 do 14.45 a od 15.00 do 16.15 hodin.

 

VÝTVARNÉ KURZY PRO PŘEDŠKOLÁKY v MŠ Srdíčko – Vzhledem k prostorovému omezení školky od září 2013 o možnosti konání kroužků jednáme – do uzávěrky tohoto čísla prozatím nedošlo s vedením školky k dohodě. O aktuální situaci vás budeme informovat na našem webu.

DOMEČKOHRANÍ Dopolední hlídání dětí od 3 do 6 let bude probíhat od 2. září 2013 opět v pondělí od 8.00 do 12.00 h a ve čtvrtek od 8.00 do 13.00 h. Pokud máte zájem, aby k nám vaše děti pravidelně, či nepravidelně docházely, pošlete nám o tom prostřednictvím info@domecek-ricany.cz zprávu co nejdříve. Denní kapacita je omezena na 8 dětí. Děkujeme.

VÝTVARNÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ – Aktuální nabídku naleznete na úvodní stránce našeho webu

DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ OSLAVY – Pokud z různých důvodů nechcete, nebo nemůžete pořádat narozeninové oslavy vašich dětí doma, nabízíme uspořádání oslavy s výtvarným programem v zázemí naší kreativní dílny. Více informací získáte na info@domecek-ricany.cz.

POZVÁNKA NA 6. ROČNÍK ZÁVODU Jurečkovská šlapka.

Dovolujeme si vás pozvat na tradiční cyklistický závod horských kol „Jurečkovská šlapka“, který bude pod záštitou našeho sdružení a grantové podpory města Říčany odstartován v sobotu 28. září 2013 v areálu plovárny Jureček v Říčanech. Aktuální informace naleznete na www.jureckovskaslapka.cz, kde je možné se na závod přihlásit.Libuše Schneiderová, Domeček Říčany, o.s.

www.domecek-ricany.cz

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena