Dementia

3. 5. 2019

Můj život s Alzheimerem

Jak zvládnout náročnou péči a přitom si zachovat vlastní život? Co mi může pomoci, abych si uchoval/a pozitivní myšlení a fyzické síly? A co přesně znamená syndrom vyhoření?

Těmto otázkám a mnohým dalším se budeme věnovat v pátek 10. 5. 2019 od 17 hodin, v průběhu přednášky institutu Dementia na téma „Jak při péči myslet i na sebe a nevyčerpat všechny své síly“. Akce se koná v Kulturním centru Labuť, na adrese 17. listopadu 214/14. Přednášku povede PhDr. Jaroslava Dvořáková. Pokud věnujete svůj čas péči o druhé, ať už pár hodin týdně nebo každý den, nejste si jistí, zda umíte správě doplňovat energii anebo už na sobě vnímáte určité vyčerpání, neváhejte a přijďte. Přednáška je určena široké veřejnosti a je zdarma.

Zároveň zveme všechny na setkání pečujících, které v Říčanech pořádá organizace Dementia I. O. V., z. ú., každé 4. úterý v měsíci od 18.00 hod. Scházíme se v prostorách Domova Pod Kavčí Skálou, na adrese: Marie Pujmanové 2045/2. Další setkání proběhne v úterý 28. 5. Konkrétní informace o projektu „Neformální péče“ naleznete na webových stránkách naší organizace www.dementia.cz.

Společně se dá vše zvládnout snadněji… Těší se na vás

Petra Petříková, koordinátorka neformální péče
(tel.: 724 076 964, petra.dementiaiov@gmail.com).

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena