Den záchranářů

30. 6. 2024

Máme za sebou další ročník velké akce s názvem Den záchranářů, která proběhla 18. června a my s nadšením sdílíme, jak se akce podařila. Na návštěvníky čekal bohatý program plný zábavy, workshopů a možností, jak nabýt nových znalostí: prohlídka vozidel i techniky Integrovaného záchranného systému, prezentace Celní správy a Armády ČR a také akční ukázky. Na akci za námi dorazila i hejtmanka kraje Petra Pecková, která společně se starostou Davidem Michaličkou pomohla odstartovat letošní ročník.

Letos jste mohli vidět v akci:

Hasičský záchranný sbor ČR – stanice Říčany, Sbor dobrovolných hasičů Říčany, Zdravotnickou záchrannou službu Středočeského kraje, Městskou policii Říčany, Policii ČR, Armádu ČR, Fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT, Český červený kříž, Celní správu ČR, Chytrou péči.

Chill a zábavný koutek s programem připravili členové Klub Cesta, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra a Projekt 23, jehož členové v terénu i fotili a celou akci natáčeli.

Děkujeme: za výborné občerstvení Střední odborné škole Kunice a pekařství Frydrych, městu Říčany za podporu a spolupráci, Středočeskému kraji za podporu Cesty integrace, a všem spoluorganizátorům.

Přejeme krásné a bezpečné léto

Za Cestu integrace Tereza Zajíčková a Petra Nyklová

Foto: Rudolf Flachs

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena