DO PRÁCE NA KOLE 2023

30. 6. 2023

Květnová výzva Do práce na kole či pěšky v Říčanech je u konce. Byla to jízda, ale věřím, že jízda bude pokračovat i v dalších měsících. J

Letos se zapojilo 120 soutěžících ve 42 týmech, kteří… soutěžili sami se sebou – vyjet, vyběhnout, či vzít auto. Týmy MTR GameChanger a Microdis, s. r. o., měly neuvěřitelnou 100% pravidelnost, další čtyři týmy pravidelnost nad 90 % (jen pro zajímavost: týmy Muzea Říčany, Mnichovické ZŠ, města Říčany a srdcařů cyklistů). Během květnových pracovních bylo všemi soutěžícími dohromady najeto/nachozeno 21 658,5 kilometrů. A největší borec za květen najel na kole 1222,2 km! Jste skvělí, velmi vám děkujeme!

Zakončení akce bylo 8. červa v nádherné Kouzelné zahradě Tyršípova domu v Říčanech. Grilovalo se, oslavovalo, jedna účastnice povídala o své cyklocestě po Srí Lance. Na večírku se nás sešlo něco kolem 60 účastníků + doprovod.

Děkujeme našim sponzorům celé této výzvy!

Ceny soutěžícím a do tomboly dodalo město Říčany, hotel Infinit SEN, Dhaba Beas, restaurace Říčanský longál, pekařství Frydrych, pekárna Okýnko, Fialka, Next Bike. Mezi partnery Akcí na triko pak Restaurace u Labutě, Říčanský longál, Hospůdka na Marvánku, Mnichovická krčma, Šibeniční vrch, pekárna Okýnko, pekařství Frydrych, Cyklo Sněžka, Fialka, Cesta integrace, Café Gusto, Muzeum Říčany, Next Bike.

 

Za organizační tým Markéta Hubínková a Zdeněk Vávra

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena