FK Radošovice

1. 6. 2020

Fotbal Rado       www.fkradosovice.cz

Obnovení tréninků po Corona pauze

 K obnovení tréninků jsme přistoupili rozvážně po vyjasnění pravidel od 12. 5. Nechtěli jsme dělit děti do malých skupinek, chtěli jsme začít trénovat společně.  Podstatné je, že jsme se chovali během karantény zodpovědně, jako ostatně většina společnosti, a tím se urychlil i náš fotbalový restart. Nadšení v tvářích našich svěřenců nám je opět velkou odměnou. Je vidět, že dětem sport a kamarádi z týmu chyběli. Bohužel se se karanténa podepsala na hráčích a tak jsme museli během května potrénovat, než se pustíme do přípravných zápasů.

 

Rekonstrukce kabin

Velkým cílem našeho klubu je rekonstrukce kabin na hřišti v Radošovicích. Aktuální stav šaten a sprch neodpovídá současným požadavkům a úrovni našeho klubu. Proto je připravován již několik let projekt nových šaten. V příštím roce bude náš klub slavit 100 let výročí založení a bylo by opravdu symbolické korunovat oslavy otevřením nových kabin. Mládež FK Radošovice je ve velkém očekávání.

Hledáme kouče pro ročník 2015

V září dochází ke generačnímu posunu jednotlivých ročníků do vyšších kategorií a s fotbalem začínají noví Ronaldové a Messiové. Jejich fotbalové idoly budou ale asi již odlišné. K této nové generaci hledáme jako každým rokem zapálené trenéry, kteří navážou na úspěchy předchozích ročníků a budou prožívat výhry svých malých svěřenců. Pokud chcete vybudovat tým fotbalových hvězdiček od základu, tak se na nás obraťte.

100 let FK Radošovice

Ke stoletému výročí založení našeho klubu se chystáme postupně zveřejňovat historické milníky a fotografie jednotlivých týmů. Začneme již v předstihu, abychom zveřejnili co nejvíce materiálu. Uvítáme, pokud nám zašlete naskenované historické fotografie týmů nebo sportovního areálu pro publikování.

Foto: Elita Radošovice 1942. Stojící: R. Petr, L. Petr, Přivik, Karas, Strnad, Pacina, Stehlík, Štaf, Šmíd, Šeba, Vrbka, Kvarda. Sedící: Šlachta, Povolný, Beran, Krutský, Tesařík.

Kronika fotbalového mužstva, archiv Muzeum Říčany.

 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena