Floorball Academy

1. 6. 2020

Floorball Academy chystá po odezněepidemie mnoho novinek

Nabízáme tréninky zaměřené na všestranný sportovní rozvoj a pro děti připravuje prázdninové výlety.

Floorball Academy rozšiřuje své pole působnosti. Florbal nově nebude jediným sportem, na který se akademie zaměří. Od září naplno rozjíždíme nový projekt GYM Academy. Jeho cílem je rozvíjet přirozeným způsobem všestranné sportovní schopnosti a dovednosti dětí od předškolního věku. Od května až do konce prázdnin nabízíme našim členům a jejich přátelům na vyzkoušení zdarma tréninky pod hlavičkou GYM Academy. Přesné termíny tréninků jsou průběžně zveřejňovány na webu floorballacademy.cz. Od září se potom tréninky GYM Academy na některých místech stanou plnohodnotnou součástí portfolia akademie a doplní tak tréninky Floorball Academy, které se rozběhnou v běžném režimu podobně, jako v tomto školním roce.

„Chceme, aby se nejmladší děti věnovaly všeobecné sportovní přípravě a v mladším školním věku vyzkoušely různé sportovní aktivity. Vybrat si sport a specializovat se mohou později,” zdůvodňuje nový koncept jeden ze zakladatelů Floorball Academy Jakub Menhart.

Naučit děti, jak trávit svůj čas aktivně venku, je jedním z cílů projektu GYM Academy.   dodává manažer akademie Daniel Menhart.

Floorball Academy ale chystá i další aktivity. Vzhledem k situaci kolem koronaviru bylo nutné zrušit závěrečný halový turnaj sezony i Roadshow, na které se měli členové našich kroužků utkat pod otevřeným nebem. Uskutečnit by se ale, za splnění vládou stanovených hygienických podmínek, měly oba turnusy příměstských kempů od 13. do 17. 7. a od 20. do 24. 7. v hale Na Fialce v Říčanech. Kromě nich a otevřených tréninků GYM Academy se rovněž poprvé rozjede projekt TRIP Academy. V rámci něj budou moci členové akademie se svými kamarády a trenéry vyrazit na výlety po Praze a jejím okolí. Více informací naleznete na www. floorballacademy.cz

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena