Fuego Říčany

1. 6. 2020

Opět tančíme naplno a protančíme léto

Po nucené přestávce se opět rozbíhají alespoň tréninky, soutěžních párů i všech kurzů, i když na soutěže si musíme počkat až do září. Věříme, ale že naše páry tuto dobu využijí k natrénování všech technik a kroků a na podzim pak budeme jen sbírat medaile a poháry.

Duben jsme ale nezaháleli, většina z nás cvičila a trénovala doma a na studiu jsme provedli obvyklou letní údržbu, malování a drobná vylepšení.  Na léto pak máme připravené nejen soustředění latiny a standardu pro soutěžní páry, ale budou i pokračovat, byť v lehce pozměněné podobě, oblíbené kurzy/lekce ladies latin.  Jinak jako obvykle budou po prázdninách začínat nové kurzy v průběhu září.

Na začátku května jsme měli naplánovanou novou soutěž a to hned včetně Misotrvství ČR v 10 tancích pro kat. Senior 1-2-3. Ta se neuskutečnila, ale pro vlastní Mistrovství jsme našli termín 10. a 11. října kdy opět přeměníme Sportovní halu na taneční sál. Těšit se můžete ale i na krásné taneční výkony v nejvyšších kategoriích juniorů a mládežníků. Doufáme, že přijdete podpořit říčanské taneční páry.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena