Gymnastika Říčany

3. 7. 2015

Říčanské tandemy sklízely medaile

Velmi oblíbenými závody jsou již tradičně tandemy (závody dvojic), kterých jsme se účastnily v Praze-Řeporyjích a Týnci n. S. – dohromady jsme dovezly 28 medailí a jeden stříbrný pohár. Příjemná „sklizeň“ po celoročním úsilí pro gymnastky i jejich trenérky.

Za zmínku stojí alespoň nejlepší výsledky:

Řeporyjské duely (23. 5.)

Ktg. 2010 - 1.místo Amélka Žvejkalová + Claudinka Steier, 2. K. Rašková + K. Ratajová,

ktg. 2006-2007 – všechny medaile pro naše gymnastky - 1.místo Bára Jechová + Adélka Bernardová, 2. A.M. Dosoudilová + L. Drahoňovská, 3. H. Ludvíková + V. Kotašková, 6. M. Lipková + A. Cízlová,

ktg. 2000-2001 – 3.místo E. Kloužková + A. Mášová,

ktg. trenér a dítězlato Andrejka Jechová s trenérkou B. Bernardovou.

V soutěži družstev jsme zde získaly druhé místo, velký stříbrný pohár a ovocný dort, který byl hned po skončení závodů rozdělen mezi všechny naše závodnice.

Týnecké tandemy (30. 5.) :

Ktg. „Mimina“ (5-6 let) – naše děvčátka obsadila celé stupně vítězů, zlato Andrea Jechová + Anežka Hanzálková, stříbro Kamila + Linda Procházkovy, bronz Karolína Kuchařová + Magdaléna Koudelková (celkem 15 dvojic),

ktg. Ml. žákyně I. (7-8 let)zlato Adéla Bernardová + Agáta Vašutová, stříbro Barbora Jechová + Magdaléna Škardová, 5.místo T. Šubrtová + V. Kotašková (celkem 21 tandemů),

ktg. Ml. žákyně II. (9-10 let) – naše ostaršená dvojice Lucie Gaždová (8 let) s Majdou Škardovou (7 let) obsadily 2.místo z 15 tandemů.

Vítězkami závodu „Zlatých tandemů“ (povinná ktg. trenér a dítě) se staly Adélka a Barbora Bernardovy (celkem 18 dvojic).

V červnu proběhly ukázkové hodiny pro rodiče přípravek a rekreačních skupin a závěrečná rozlučka na Marvánku.

Přejeme všem krásné prázdniny plné odpočinku, a těšíme se na viděnou v září se stávajícími i novými dětmi, které přijímáme do všech kurzů - rozvrh naleznete na www.gymnastika-ricany.cz