Úspěšný rok v gymnstickém oddílu
Závodní rok sportovních gymnastek jsme ukončili na prosincových závodech a můžeme jen hrdě konstatovat, že jsme se ani jednou domů nevrátili bez medailí. Je skvělé pracovat s talentovanými a nadšenými dětmi, které rodiče podporují, vozí na závody, vodí na tréninky několikrát týdně. Ne vždy je to jednoduché. Stejně tak to není jednoduché pro trenérky, které svůj odpolední čas věnují dětem v tělocvičně (a to nejen těm závodním), víkendy gymnastickým závodům. Poděkování patří trenérkám Lucii Cirkvové, Barboře Bernardové, Jitce Jechové, Adrianě Krenkové, Adéle Dosoudilové, Tereze Hájkové, Marii Kohoutkové, Janě Jeriové, Kateřině Mášové a Kristýně Čermákové.
Ve Vršovicích 19. 12. při celkové účasti 249 gymnastek a gymnastů se našich 13 svěřenkyň opět neztratilo a jak už u nás bývá „zvykem“, opět vybojovalo několik medailí. Nejmladší pětiletá Amélie Žvejkalová těsně skončila na druhém místě, šestiletá Andrea Jechová svoji kategorii vyhrála, sedmileté říčanské gymnastky obsadily všechny stupínky vítězů (1. Linda Procházková, 2. Ellen Pospíšilová, 3. Magdalena Koudelková), mezi osmiletými si nejlépe vedla Lucie Gaždová, která vybojovala bronz.
Po krátkém Vánočním odpočinku jsme opět v tělocvičně, v rekreačních skupinách a přípravkách probíhají tradiční ukázkové lekce pro rodiče. V závodních pilně trénujeme, aby letošní rok 2016 byl minimálně tak úspěšný jako loňský.
TJ Tourist – oddíl sportovní gymnastiky
Redakční systém i-servis
(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2025 Všechna práva vyhrazena