KLUB BRUSLENÍ ŘÍČANY

3. 11. 2019

Bruslíš, bruslím, bruslíme… s radostí a na Merkuru! 

Dva měsíce z naší první sezóny jsou úspěšně za námi a pokroky začínají být vidět. Trenérky nyní pilně pracují na výběru hudebních doprovodů, skladbě programů a návrzích šatů pro děti, které budou náš nový oddíl reprezentovat na českých závodech v rámci projektu Bruslička.

Do konce roku nás čeká ještě několik zajímavých akcí, na kterých aktivně pracujeme a ladíme detaily. Naše děti se mohou těšit na jednodenní soustředění, které se bude konat ve spolupráci s nymburským krasobruslařským oddílem v sobotu 2. listopadu. V prosinci nás zase čeká vánoční trénink otevřený pro děti i dospělé. Zajištěna budou exhibiční vystoupení našich dětí, hostů a snad nám něco se svého umu převedou i naše milé trenérky.

I přes výše zmíněné aktivity stále přijímáme nové členy. Vítány jsou všechny děti starší čtyř let, ale POZOR! Poslední dobou je stále populárnější i bruslení pro dospělé. Dveře jsou otevřeny všem věkovým kategoriím, různým úrovním, od úplných začátečníků až po pokročilejší bruslaře. Každý nově příchozí „budoucí bruslař“ má první trénink zdarma!

 Těšíme se na vaši návštěvu! Více informací naleznete na www.kbricany.cz, nebo na našich facebookových stránkách Klub bruslení Říčany.

KLUB BRUSLENÍ ŘÍČANY z. s.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena