Koncert ke 30. výročí kytarového kurzu Jiřího Bardy a sboru Bardáček.

31. 5. 2019

Na červnovém koncertu vystoupí současní i bývalí žáci.

Děti i dospělí navštěvují kytarový kurz Jiřího Bardy již 30. rokem. K této příležitosti manželé Bardovi pořádají koncert v MěKS Labuť, který bude nabitý hity napříč hudební historií od 70. let až po současnost. Představení s názvem „Nejlepší, kterou znám“ se bude konat 12. června od 19h. Hrát se budou písně interpretů jako je Aretha Franklin, The Beatles, U2, Věra Špinarová, Eagles, Janis Joplin, Buty, Anastasia, The Cranberries, Michal Hrůza a další.

Ve středu zahrají a zazpívají současní, ale i bývalí žáci kytarového kurzu, kteří se po letech vrátí na prkna kulturního střediska v Říčanech. Za tři dekády působení v říčanské Labuti prošly Jiřímu Bardovi pod rukama desítky talentů. Jeho žáci se umístili v mnoha pěveckých soutěžích jako je Superstar, DO-RE-MI či Rozjezdy pro hvězdy, někteří se hudbě věnují profesionálně a vystupují například v muzikálech Děti ráje, Atlantida, či The Addams Family. Všechny songy žáků doprovodí skvělá a sehraná kapela i výborné sbory - je tedy opravdu na co se těšit!

Lístky jsou v prodeji od 15. května, koncert se bude konat pro širokou veřejnost a vstupné činí 150Kč. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři MěKS Labuť, na telefonním čísle 323 602 456 nebo na www.kclabut.cz, bude ale možné si lístek zakoupit i na místě.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena