Kulturní kalendář na říjen 2022

 NOVÉ   22. 9. 2022

Kulturní a sportovní kalendář akcí ve městě, Ladově kraji a okolí

do 16.10.          Výstava "Pavel Šmíd - O poslušnosti" - Výstava obrazů Pavla Šmída, který se svým figurálním dílem přímo dotýká citlivých, ale stále aktuálních otázek naší minulosti a má společenský přesah i do současnosti. Městská galerie, Stará radnice.

do 30.10.          Svět kostiček - Výstava nabídne rozličné modely pro holky i kluky z řad LEGO® Friends, Bionicle, City, apod. Uvidíte tovární sety i autorská díla. Děti si budou moci stavět z mnoha rozmanitých kostek LEGO® Duplo a LEGO® Classic. Muzeum Říčany, od 14 do 18 hod.

1.10. sobota      GREEN DAY Prague Idiots Revival & hosté - Závěrečný koncert v "ZÓNĚ SVOBODY" v podání chlapců z GREEN DAY PRAGUE IDIOTS udělá pomyslnou tečku za letní sezónou. Přijďte se pomyslně rozloučit i VY! VSTUP ZDARMA! Zóna Svobody, od 18 hod.

1.10. sobota       Šlehačkový pohár - Tenisový turnaj ve smíšené čtyřhře pro každého, kdo udrží v ruce raketu :) Bližší info na nástěnce na kurtech, případně na webu www.tenisricany.cz. Tenisové kurty, Sokolská ul. od 8.30 hod. Pořádá Tenisový oddíl Sokol Říčany.

2.10. neděle       Žákovský atletický den - Závody v běhu, skoku a hodu/vrhu, registrace a propozice cca týden před termínem konání na https://www.atletika-ricany.cz/ - Sokolské hřiště, od 8 do 13 hod. Pořádá Sokol Říčany a Radošovice.

3.10. pondělí      Setkání seniorů s hudbou - Pořádá Město Říčany pro všechny aktivní seniory. Živá hudba, příjemné posezení a dobrá zábava. KC Labuť, od 14 hod.

5.10. středa        Jitka Vrbová & Hot Jazz Praha - Koncert z cyklu "Jazzové večery v Říčanech". KC Labuť, od 19.30 hod.

8.10. sobota       Ovečky na dvorku - 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2022 Všechna práva vyhrazena