KVĚTEN V DOMEČKU

24. 4. 2013

Domeček už se připravuje na prázdniny a má pro vás pestrou nabídku programů na květen i červen.

 

Dopolední Domečkohraní – HLÍDÁNÍ DĚTÍ od 3 do 6 let se koná od září do června vždy v pondělí od 8.00 do 12.00 hodin a ve čtvrtek od 8.00 do 13.00 hodin.

VÝTVARNÉ KURZY PRO DĚTI od 6 do 14 let probíhají v Domečku pravidelně od září do června vždy v pondělí, v úterý a ve čtvrtek v obvyklých časech od 13.30 do 14.45 a od 15.30 do 16.45 hodin. Pokud máte zájem, aby k nám vaše děti docházely, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím níže uvedených webových stránek.


DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ OSLAVY

 Pokud z různých důvodů nechcete, nebo nemůžete pořádat narozeninové oslavy vašich dětí doma, nabízíme uspořádání oslavy s výtvarným programem v zázemí naší kreativní dílny. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách v sekci „Jednorázové aktivity“.


VÝTVARNÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ

V květnu jsme pro vás opět uspořádali víkendový kurz SCRAPBOOKU s Jitkou, kde si můžete netradičním způsobem zpracovat vaše rodinné foto vzpomínky. Milovníci erbů a „stromů života“ si vyzkouší scrapbookovou stránku na téma „Předkové a potomci“.


LETNÍ PRÁZDNINY V DOMEČKU
Na letošní prázdniny připravujeme pro děti od 6 do 14 let dobrodružný týden na téma: „CESTA DO PRAVĚKU“. Prázdninový program bude věnován filmovému odkazu režiséra Karla Zemana. Podrobný scénář budeme průběžně zveřejňovat na našich webových stránkách, ale už nyní je jasné, že nudit se rozhodně nebudeme a letní týden s tvořením a cestováním si užijeme stejně prima, jako v minulých letech! Denní program je plánován od 8.30 do 15.30 hodin. Obědy budou zajištěny jako obvykle ve školní jídelně.
Termíny prázdninových programů:

15. 7. do 19. 7. 2013 (Obsazeno)
 12. 8. do 16. 8. 2013 (Obsazeno)
19. 8. do 23. 8. 2013 (Nově vypsáno!)


Pokud máte zájem o termín, který je již obsazený, lze se registrovat jako náhradník. V případě, že se v daném termínu uvolní místo, budeme vás obratem informovat, pokud vypíšeme termín nový, podáme vám zprávu taktéž. Děkujeme za pochopení.
Zájemci o naše aktivity se mohou registrovat už nyní prostřednictvím on-line přihlášky na www.domecek-ricany.cz , nebo zprávy na info@domecek-ricany.cz.

Libuše Schneiderová, Domeček Říčany, o. s.

 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2022 Všechna práva vyhrazena