Mraveniště, Centrum volného času Říčany

29. 11. 2019

Předvánoční shon v Mraveništi

Na výtvarných kurzech kresby a malby pod vedením Petry Hřivnáčové vzniklo od začátku nového školního roku mnoho krásných pláten, a tak jsme přijali pozvání Skupiny umělců od Anežky vystavit společně naše nejkrásnější díla na výstavě Krásnohled II., kterou můžete zhlédnout celý prosinec na Staré radnici.

Vánoce se nezadržitelně blíží, a pokud stále váháte, čím překvapit své blízké u stromečku, určitě se na nás s důvěrou obraťte. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného kroužku nebo akce, na který vám vytvoříme poukaz. Bližší informace ke všem našim kurzům naleznete na www.mraveniste.info nebo na nástěnce u budovy Mraveniště, která se nachází v ulici Bezručova 441/23. Vše je možné rezervovat v našem rezervačním systému www.mraveniste.webooker.eu , případně tel. čísle 734 498 505.

Protože si i rádi hrajeme, připravili jsme na konec ledna karetní sobotu s velmi oblíbenou sběratelskou hrou Magic „The Gathering. Rádi bychom v Mraveništi zavedli tradici a pravidelně se u této hry scházeli. Takže toto není poslední herní sobota, těšte se na další. A neváhejte se co nejdříve přihlásit, bude to velký zážitek.

Léto je sice daleko, ale už teď myslíme na to, co dětem nabídneme za aktivity. Máme tu důležitý vzkaz pro všechny táborníky: „Létobraní 2019 - Špindlerův Mlýn - táborníci - stop - bylo to super - stop - příští léto zase - stop - těšíme se už teď – stop - Žeryk a Blanka – stop.“

Pro tvůrčí typy samozřejmě stále nabízíme jednorázové kurzy keramiky, které jsme na prosinec naplánovali na následující termíny:

Čtvrtek s Evou – 12. prosince od 18:30 do 21:00

Sobota s Katkou – 14. prosince od 9:00 do 11:30

Přijímací zkoušky na gymnázia se pomalu blíží, takže i naše přípravné kurzy nabírají na intenzitě. Pro velký zájem jsme vypsali ještě jeden přípravný kurz a v lednu na nás čeká dokonce víkendovka, během které studenti projdou několika semináři a vyzkouší si, co je bude u přijímaček čekat.

Přejeme vám kouzelné svátky vánoční v kruhu rodinném a šťastný vstup do roku 2020!

Nina Šafránek,

koordinátorka Mraveniště

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena