Mraveniště, centrum volného času Říčany

1. 6. 2020

Letní zábava s Mraveništěm

Příměstský tábor Jedu vědu

– tradiční tábor pro děti ve věku 5 – 12 let

Pojďte s námi v termínu 20. – 24. 7. vklouznout do fantatického světa, kde mají myšlenky sílu a dobrý vědec dokáže zázraky. No, a občas tam létají i draci... Čeká vás příměstský tábor s trochou vědy, logiky, fantazie i dovádění. Nebudete se nudit! Budeme dělat pokusy, zkoumat svět, řešit hádanky a hlavolamy, hrát si venku i odpočívat. A to vše pod vedením zkušených lektorů v krásných kostýmech, kteří dotvoří atmosféru už tak tajemnou. Pro větší budou připraveny velké deskovky - Magic: the Gathering, Dračí doupě.

Příměstskýbor Záchranáři

– tábor pro naše nejmenší ve věku 2 – 5 let (výjimky možné)

Hledáte hezký dopolední program pro předškolní děti v období 10. – 14. 8.? Potřebujete si v klidu nakoupit, oběhnout úřady, uklidit, nebo mít chvilku jenom pro sebe a přitom mít jistotu, že o vaše děti bude dobře postaráno? Příměstský tábor Záchranáři vaše děti provede zábavnou formou zákoutími integrovaného záchranného systému. Každý den si řekneme o některém povolání a přiblížíme činnost záchranných složek. K tématu si přečteme příběh, vyrobíme výrobek nebo vyzkoušíme praktickou ukázku. Naučíme se důležitá telefonní čísla a řekneme si, jak se zachovat v krizových situacích. Na děti čeká spousta venkovních her a zábavy pod vedením lektorky s mnohaletou zkušeností.

Pobytovýbor Létobraní 2020

Poslední srpnový týden 22. – 30. 8. si pojedeme užít závěr léta do Krkonoš. Počasí nám bude zaručeně přát pro každodenní výletování, blbnutí, pozorování jelenů a srnek při svitu měsíce. Hry budou po právu odměněny. Náš tábor pro vaše děti je něco jiného než znají. Jsme rodinný tábor, který ani koronavirus nezastaví. Čekají nás výlety k prameni Labe, k Pančavským vodopádům. Zkrátka vašim dětem budete jistě závidět, že s námi mohly jet. Těšíme se a vaše děti ať se těší také, jsme vyzbrojeni.

 

Nina Šafránek,

koordinátorka Mraveniště

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena