MŠ Bambinárium

1. 2. 2020

V hektickém prosinci se na běhu říčanského Bambinária odrážel obvyklý předvánoční ruch a shon. A při malování nových kalendářů, učení písniček a básniček, ve vůní pečení perníčků, po návštěvě Mikuláše ve školce, po výletu do dřevem provoněného zámku Chvaly a do chrámu sv. Víta přišla tradiční besídka a pak konečně trochu ztišení. 

Vánoční prázdniny nám daly vydechnout, nabrat síly a po Novém roce se opět pouštíme s novou energií vesele do práce.

Naši malí bruslaři pokračují v zimním kurzu a užívají si trochu ledu na stadionu. Když už nám letošní lednové počasí nepřineslo sněhovou peřinu, děti si mohly alespoň užít hry na hřišti – a na výletech za písmenky I, J a K je nezábly nožky.

Za zábavou a poučením jsme se vypravili do Muzea iluzí, na představení v pražském divadle Minor a do říčanského muzea na výstavu Jak se žilo v osmdesátkách. To jsme si nemohli nechat ujít. Takový pohled do nedávné minulosti se jen tak někde nevidí a kromě toho, z historie se lze mnohému naučit. 

Ale pokrok je pokrok, takže na konci měsíce ještě zavítalo do školky divadélko s představením O porouchaném robotu.

Akcí bylo na začátek nového roku poměrně dost. Nakonec to, že můžeme našim dětem každý měsíc poskytnout velké množství zážitků a podnětů, považujeme za velkou přednost. Činíme tak s nadšením a velmi rádi. Proto v měsíci únoru chystáme opět řadu akcí - jejich přehled najdete jako vždy na tabuli před budovou Bambinaria a navíc tu máme pozvánku pro rodiče dětí ve věku 12 měsíců až 6 let. Přijímáme totiž další děti do dětské skupinky Bambisvět (pro více informaci můžete volat na číslo  724 137 404)

Srdečně zdravíme!

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena