MŠ Landie

27. 9. 2019

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK VE ŠKOLCE LANDIE ZAČÍNÁ

Léto a naše prázdninové týdny v mateřské školce Landie jsou již za námi. Děti se alespoň na chvíli staly piráty, sportovci, kuchaři, ale také dinosaury. Zabubnovali jsme si všichni společně pod našimi stromy na bubny. Užili jsme si prázdninové cestování a podnikli jsme výlet na Farmu Blaník, do Čokoládovny v Šestajovicích, do Podmořského světa v Holešovicích i do Dinoparku. Děti si do sytosti užily hry na našem dětském hřišti a v nejteplejších dnech se s nadšením osvěžovaly ve vodní mlze.

 Čas běží dál a ve školce Landie se již těšíme na barevný podzim. Na začátku září jsme ve třídách Broučků, Berušek, Motýlků a Včelek přivítali nové kamarády. Všechny děti se mohou těšit na skvělé vybavené hřiště, nově zrealizovaný zážitkový chodníček, fotbalové dopoledne pod záštitou FK Říčany, návštěvu Dvorku u Městského muzea i divadelní představení. Děti v předškolní třídě Včelky se začínají pomalu připravovat na školu.

 Během října se v naší školce naplno rozjedou všechny dopolední i odpolední aktivity-výuka anglického jazyka s programem WATTSENGLISH, Jóga, Tanečky pro děti, Všeobecná sportovní příprava pro nejmenší. Děti si užijí podzimní tvoření z keramiky i výlet do Dýňového světa. Na konci měsíce října děti s paní kuchařkou Katkou připraví pohoštění pro své rodiče.

Pokud vás zaujal program MŠ Landie a stále hledáte pro vaše dítě přátelskou mateřskou školku, přijďte se mezi nás i s dětmi podívat. Máme poslední volná místa pro děti již od jednoho roku. Nabízíme zkrácenou nebo celodenní docházku za dotované školné.

Stravování z biopotravin, je připravováno v naší vlastní kuchyni, na kterou jsme velmi hrdí, skvělou paní kuchařkou.
A dětem moc chutná.

Pro více informací ohledně školky naleznete na stránkách www.landie@landie.cz, nebo nás kontaktujte: tel. č 603 347 646 (MŠ LANDIE), tel. č. 602 228 747 (Lenka Babíčková – manažerka školky).


Do našeho přátelského kolektivu MŠ LANDIE, hledáme milou
a usměvavou kolegyni, která by se ráda věnovala práci s dětmi na pozici 

pečovatelka/chůva

dětí předškolního věku.

Pokud máte zájem a chuť pracovat v mateřské školce v Říčanech,

ozvěte se nám na telefonní číslo 603 347 646 nebo 602 228 747 

a domluvte si u nás informativní schůzku.

Kontaktní osoba Lenka Babíčková manažer MŠ Landie.


Do mateřské školky LANDIE hledáme kvalifikovanou

kuchařku/kuchaře

 s nadšením pro vaření zdravé stravy pro naše děti. Jedná se o plný 
úvazek ve skvěle zařízené kuchyni, milém prostředí a pohodovém kolektivu.


Do mateřské školky LANDIE hledáme pracovitou a šikovnou

paní na úklid školky a výpomoc v kuchyni.

 Pracovní doba dohodou.

Jedná se o práci, kde je nejdůležitější kvalita odvedené práce,
vzhledem k místu kde si hrají děti.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na tel.: 603 347 646

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena