Nová taneční sezóna ve Fuegu

25. 8. 2023

Tak jako obvykle je přes léto soutěžní přestávka, a tak je čas více trénovat, nejen na každoročním klubovém soustředění v Rokytně u Nového města na Moravě, ale je i více času na studium. Doufáme, že na podzim vyrazí na své první soutěže i páry z nováčků, tedy z loňských mládežnických tanečních. Uvidíme, jak se jim bude dařit, snad budou úspěšní. Doma si budou moci zatančit na již 21. ročníku Fuego Cupu, který se bude konat o posledním říjnovém víkendu v sále KC Labuť.

Nicméně dříve než naše podzimní soutěž budou v průběhu září zahájeny letošní kurzy. Nabídka je opravdu široká. Nedříve začínají kurzy pro děti a mládež. Kurzy pro sólo tanečnice jsou již 2× týdně, a pokud budou dívky chtít, mohou trénovat i 3× až 4× týdně. Loňské slečny již úspěšně soutěží a mají na svém kontě tituly mistryň i vicemistryň v kategorii Hobby.

V kurzech pro dospělé je letos také nabídka mnohem širší.

Oblíbené kurzy pro dámy – Ladies latin dance – jsou 5× týdně navečer a 3× dopoledne a začínají ve třetím týdnu v září. Taneční pro dospělé jsou již 4× za týden a k tomu 2× kurz salsy + latinských tanců; tyto kurzy začínají až v posledním zářijovém týdnu.

Všechny kurzy pro dospělé probíhají každý týden a neodchozené lekce je možné nahradit.

Ve všech kurzech je zatím ještě místo, stačí se přihlásit.

Klasické taneční kurzy pro mládež, pod vedením trenérů 1. třídy a profesionálních členů Svazu učitelů tance Honzy a Pavly, začínají druhý víkend v září, tedy 8. a 9. září, všechny tři kurzy jsou velmi plné. Místo je už jen pro pár chlapců v neděli.

Kompletní přehled kurzů a úrovní včetně přihlášek je na našem webu www.fuego.cz.

Těšíme se na Vás nejen v našich kurzech, ale i na dalších tanečních akcích.

 

Vaše Fuego

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2023 Všechna práva vyhrazena