Oáza Říčany

2. 2. 2020

Tradiční „letní“ tenisová škola v Extraligovém tenisovém klubu

V polovině dubna začíná „letní“ tenisová škola, která bude probíhat až do poloviny října (pauza během letních prázdnin). Tenisová škola je určena dětem ve věku 4 až 18 let a děti hrají ve skupinách (1 - 4 děti) pod vedením kvalifikovaných trenérů. Pořádáme v sezóně pravidelné školičkové turnaje pro všechny věkové kategorie. V případě deště se automaticky přesouváme do pevné tenisové haly. K dispozici je osm venkovních antukových kurtů a tři kurty se špičkovým tenisovým povrchem Rebound Ace v pevné tenisové hale. Navštěvují ji děti, které se chtějí naučit základům tenisu, ale i ty, které se tenisu chtějí věnovat intenzivněji a zapojit se do našich závodních mládežnických družstev. Rodiče mohou počkat na své ratolesti v naší restauraci, nebo na velké letní terase. Přihlášky odevzdávejte na recepci, případně e-mailem oazaricany@oazaricany.cz do 3. dubna 2020.

 

Extraligový tým v OÁZE

V loňském roce se náš tým již počtvrté zúčastnil nejvyšší soutěže v tenise družstev Extraligy a v obou svých utkáních neproměnil několik matchballů a nepostoupil do finále. Doufáme, že z naší tenisové školy se v budoucnu do našeho týmu dostane mnoho hráčů.

Chcete si zahrát tenis v Oáze?!

l Kurty může využívat široká veřejnost. Zavolejte a rádi vám sdělíme informace, za jakých podmínek je možné si kurt pronajmout.

l Po tenise si můžete dopřát saunu či whirlpool, nebo se osvěžit ve venkovním bazénu.

Více informací je na webových stránkách www.oazaricany.cz, v recepci Oázy (tel.: 323 601 170) nebo přímo u šéftrenéra pana Vítka Ptáčka (tel.: 721 530 462)

 

Do našeho kolektivu Oáza Říčany

hledáme

usměvavého a spolehlivého kolegu nebo kolegyni

na pozici

kuchař/kuchařka na HPP.

Kontaktujte prosím p. Kahouna

na telefonním čísle 731 192 109

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena