Poděkování atletickému oddílu Říčany

5. 7. 2021

Názor: Jan Mareda

6. 6. 2021 se na sokolském hřišti v Říčanech uskutečnil Sprinterský trojboj. Závodili zde atleti od 5 do 17 let, kterých se zde sešlo 130. Zájemců bylo více, ale vzhledem ke covidovým opatřením se na ně, bohužel, již nedostalo. Mladší atleti soutěžili v běhu na 20, 50 a 150 m.

Ti starší pak na 20, 60 a 100 metrů. V kvalitní konkurenci více než 10 atletických oddílů ve svých kategoriích zvítězili: Nikol Rubešová, Karolína Venclová, Viktorie Grabowská, Sofie Rubešová, Kristýna Bradová, Lucie Jonáková, Jakub Kazda, Jakub Přáda, Adam Černý, Patrik Geist, Matěj Kovář a Ondřej Šatek. Díky zkušenému týmu organizátorů vše probíhalo ke spokojenosti malých závodníků. S velkou radostí se závodů zúčastnily také sestry Maredovy (viz. foto), které milují sokolskou atmosféru říčanských atletických závodů. Starší Eva obsadila ve své kategorii 4. místo a mladší Lucie, i přes drobné zranění, vybojovala bronzový pohár. Závěrem bych rád za své dcery poděkoval organizátorům za krásné závodní zážitky a těšíme se na další setkání v přátelské atmosféře atletických Říčan.                                         Jan Mareda