Příprava na letní sportovní kempy je v plném proudu! Za námi je jarní florbalový turnaj!

29. 3. 2024

Pomalu ale jistě se nám blíží letní prázdniny a příprava našich příměstských letních kempů Sport Academy je tak v plném proudu. Nejtradičnějším a také nejpopulárnějším z našich kempů je všesportovní summer camp. Ten letos chystáme hned ve čtyřech turnusech. Tři z nich proběhnou v hale Na Fialce v Říčanech, ten čtvrtý potom v Dolních Břežanech. Startují v pondělí 8. července a poslední všesportovní kemp skončí 2. srpna. Trvají vždy od pondělí do pátku a těšit se na nich můžete na týden plný pohybu, zahrajete si oblíbený fotbal, florbal vyzkoušíte i mnoho dalších sportů, čeká vás mnoho venkovních aktivit a výlet, užijete si i plavání v místním bazénu. Každý rok se také kempy vztahují k nějakému tématu, které děti provází celým týdnem. Jaké to bude letos, to se nechte překvapit. Všeobecně zaměřené budou i dva turnusy kempů ve Škvorci, které organizujeme ve spolupráci s Florbalem Škvorec a na které se můžete těšit na konci prázdnin. V programu našich kempů myslíme i na holky a kluky z mateřských škol, právě jim a dětem z prvních tříd je určen summer camp – školky, který proběhne od 22. do 26. července v Dolních Břežanech.

Všechny letní kempy jsou skvělým místem, kde se lze seznámit s chodem naší akademie a poznat trenéry, kteří ve Sport Academy pracují po celý rok. Zároveň jsou místem, kde spolu holky a kluci společně s trenéry stráví velké množství času a mohou tak získat společné zážitky a vzpomínky na ně pro celý život. Přihlašování na všechny kempy běží na adrese www.funacademy.cz/camp.

Neméně důležitou součástí naší akademie jsou i florbalové turnaje. Zatím poslední – jarní – proběhl v sobotu 9. března v pražské hale TJ Pankrác. Zúčastnilo se ho kolem 150 dětí z našich kroužků, které odehrály nespočet napínavých a vyrovnaných zápasů, ukázaly rodičům, jak se ve florbale zlepšily, a především si užily den plný pohybu a zábavy. Další turnaj chystáme na sobotu 18. května do haly Na Fialce v Říčanech. Budeme se na něj opět těšit na všechny naše mladé florbalisty a florbalistky.

Vít Voltr

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena