Proč jsou názory v zadní části Kurýru?

2. 12. 2016

Názor Karla Egidová, zastupitelka

Říkala jsem si, blíží se Vánoce, tak nebudu reagovat a přispěji k předvánoční pohodě. Pak mě oslovilo dost lidí a já jsem si uvědomila, že odpovědi na mé články nejsou jen moje věc. Ano, Kurýr je volně přístupný, ale podívejme se, kde se nachází rubrika „Názory“. Snažla jsem se již několikrát, aby tato rubrika byla posunuta dopředu, třeba hned za „informace z radnice“. Vždyť jsou to názory občanů k dění ve městě a na radnici a měly by tak hned navazovat na informace z radnice.

Co se týká anketní otázky k referendu, dostali jsme na rozdíl od radniční kampaně prostor pouze 500 znaků. Do těch se ale opravdu nevešly argumenty mého postoje k otázce. Poznámka, že jsme nepřišli s žádnou žádostí na doplnění materialu, je také zavádějící. Na zastupitelstvu přicházíme s různými pozměňovacími nebo doplňujícími návrhy. Ale ať přijdeme s jakýmikoliv návrhy, se kterými vedení radnice nesouhlasí, tak prostě neprojdou. Takový je život v opozici.

Také mi v odpovědi starosty v příkladu 3 chybí reakce na to, proč byly použity soukromé e-mailové adresy, které dali občané k dispozici při registraci do projektu Řídím Říčany.

Přeji všem krásné vánoční svátky, hodně pohody a dětem hodně dárků pod stromečkem.

Karla Egidová, zastupitelka

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena