SC Spirit Říčany

6. 7. 2020

Karate v Říčanech

Přicházejí krásné letní měsíce, na které se již všichni dlouho těšíme, při kterých jistě načerpáme plno energie na celý další školní rok. Tento uplynulý byl ve své druhé polovině pro nás pro všechny velmi náročný, ale zvládli jsme jej v rámci možností nejlépe, jak jsme jen mohli. I proto si uplynulé měsíce zaslouží krátké ohlédnutí. A jak to u nás v klubu karate SC SPIRIT ŘÍČANY vypadalo?

V první polovině školního roku jsme všichni pilně trénovali a připravovali se na vrchol závodního období, jak v podobě krajských soutěží, národních pohárů a finálně Mistrovství ČR, tak v případě začínajících či mírně pokročilých karatistů na soutěže, které pro ně speciálně pořádáme. Všichni jsme ze sebe vydali maximum energie a jsme si jisti, že v tom budeme nadále pokračovat.

Úspěšný start do druhé poloviny školního roku byl bohužel zbrzděn příchozí epidemií, která nás vyhnala z tělocvičen, ale to nám nezabránilo trénovat v době karantény alespoň doma.

 Opět se tak ukázala krása karate, které je prostorově nenáročné a cvičit jej může opravdu každý. Naši trenéři se snažili našim členům poskytnout maximální možnou náhradu v podobě pravidelných videotréninků, které často dokázaly přimět k pohybu celou rodinu a které se těšily velké popularitě. Byla pro nás velmi důležitá pozitivní zpětná vazba, za kterou děkujeme!

Přes léto se můžeme všichni těšit na tradiční letní soustředění a příměstský tábor, kde si pravidelně užíváme společná setkání napříč všemi lokalitami, spoustu tréninků a celotáborových her.

S příchodem nového školního roku se můžeme těšit na novinku v podobě podzimního soustředění a dále na všechny tradiční akce. Letos budeme pořádat vrcholnou soutěž - MČR Karate pro mládež.

Pokud máte zájem podpořit své dítě v pohybové aktivitě, pak můžete navštívit internetové stránky www.KARATE1.cz, kde bude již brzy zveřejněn rozpis tréninků, které budou probíhat od září 2020. Už se na všechny velmi těšíme a přejeme za celý tým krásné prázdniny.

SC SPIRIT ŘÍČANY

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena