SENIORCENTRUM ŘÍČANY

29. 3. 2019

Program Klubu Senior

První jarní měsíc jsme prožili aktivně. Setkali jsme se na tanečním odpoledni v KC Labuť, kde nám k poslechu hrála hudební skupina Amoroso (Magda s Honzou) a přišel i kouzelník Grigo. Ačkoli venku padal ten den sníh a bylo hodně nevlídno, tak odpoledne bylo více než příjemné. Na pozvání pana senátora Hraby jsme navštívili Senát ČR (více v článku pana senátora). V závěru měsíce jsme v rámci jednodenních zájezdů navštívili Pelhřimovsko – prohlédli jsme si město, muzeum rekordů a další zajímavosti regionu. I v dubnu máme naplánováno několik akcí a tak se těšíme na setkání s vámi.

Irena Moudrá,

předsedkyně správní rady

 

Program

Aktivity Klubu Senior (zal. 2006) zabezpečuje Seniorcentrum Říčany od června 2011 a jsou určeny všem seniorům a zdravotně postiženým občanům (není nezbytná registrace za člena Klubu). Stačí se jen přihlásit na konkrétní akci nebo se dostavit dle aktuálního programu.

Osobní kontakt: Irena Moudrá

Telefon: 732 383 424

E-mail: seniorcentrumricany@centrum.cz

www.seniorcentrum-ricany.webnode.cz/
 

Akce:

ν 20. dubna 2019, sobota - Zájezd – SVIJANY

Jednodenní autobusový zájezd. Na programu zájezdu bude mj. prohlídka zámku a pivovaru Svijany, muzea mlynářství (Valentova mlýna) v Bakově  n/Jizerou. Příspěvek účastníků: 300,- Kč (zahrnuje dopravu, vstupné, pojištění, tištěný materiál).

Připravované akce:

ν 2. - 4. května 2019

Rekondiční pobyt – Janské Lázně

Třídenní zájezd. Ubytování: Hotel Astoria. Program rekondice: prohlídka zámku Hrádek u Nechanic, města Hradec Králové včetně Bílé věže, Pohádkové výstavy v Dolním Maršově, Tkalcovského muzea a kostela Narození Panny Marie v Trutnově, zříceniny hradu Kumburk, Valdštejnské lodžie v Jičíně; pobyt v Aquacentru v Janských Lázních (teplé minerální prameny) aj. Příspěvek účastníků: 1.300,- Kč (záloha 650,- Kč při objednání). Příspěvek zahrnuje dopravu, ubytování se snídaní (večeře nutno objednat předem, hradí účastníci sami), vstupné, pojištění, tištěný materiál. Přihlášení a záloha: do 15. 4. 2019.

 

ν 6. května 2019– Taneční odpoledne – Den matek

Setkání seniorů s živou hudbou v KC Labuť od 14:00h, vstup zdarma.  K poslechu i tanci bude hrát hudební skupina Club Praha s kapelníkem Josefem Šramem. Každá žena obdrží jako pozornost kytičku.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena