Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s.

  • 24. června 2026, svátek má Jan

Ze sportu

Sezona pomalu končí, ale začínají přípravy na novou

24. 6. 2026

Taneční sezona je pomalu u svého konce, ale naši svěřenci ještě využívají možností účastnit se posledních soutěží před létem.

V sobotu 6. června se vydaly naše slečny na Mistrovství ČR v karibských tancích do Turnova. Jmenovitě nás reprezentovaly Adriana Kadlecová, Lucie Bobková, Ella Burianová, Rozálie Schönfelderová a Kateřina Doudová. Nejlepší umístění veze do Říčan Ella, který vytančila krásné finálové šesté místo v tanci merengue. Slečny to neměly v silné konkurenci vůbec lehké, ale zhostily se toho s vervou a předvedly to nejlepší, co umí. Jsme na ně pyšní a moc děkujeme za reprezentaci.

V neděli 14. června jsme sezonu zakončili letní taneční akademií, která letos již podruhé proběhla ve Sportovní hale. Nyní nejspíš probíhá letní příprava – soustředění v Rokytnu u Nového Města na Moravě. Během léta nás čekají ještě příměstské tábory, intenzivní ladies týdny a také příměstské soustředění pro páry i sólo tanečnice na konci léta na domácím parketě.

Na podzim nás opět čeká Fuego Cup a i letos se můžete těšit na Akademické mistrovství ČR jako jeho součást.

Od září otevíráme nové kurzy. Naše nejmladší tanečníky ve věku 4–13 let přivítáme ve středu a ve čtvrtek (rozdělené podle věku), pro mládež od 13 let pak otevíráme lekce v pondělí od 17 hodin. Ani Ladies nemusí smutnit, kurzy pro začátečnice budou otevřeny ve středu od 10.00 a v pondělí od 19.00. Pro dospělé začátečníky máme připravené nedělní taneční od 20.45 a pro páry kurz salsy a bachaty v pondělí od 19.30.

Lekce pro děti a Ladies startují v týdnu zahájeném pondělím 14. 9., dospělé taneční pak začínají od 21. 9. Více informací naleznete v letáčku, na webu, facebooku nebo nám napište na info@fuego.cz.

Užijte si prázdniny plnými doušky a v září se těšíme na společná setkání u tance.

Vaše Fuego