SK Slunéčko

2. 2. 2020

SK Slunéčko – vánoční sbírka

Konec roku se stal pro náš klub výzvou. Rozhodli jsme se uspořádat vánoční sbírku a podpořit někoho, kdo to potřebuje. Procházeli jsme různé možnosti, až jsme se nakonec rozhodli zakotvit v oblasti sportu, a to přímo v basketu. Oslovili jsme zakladatele a propagátory veřejné sbírky „Každý koš pomáhá“ a pod jejich záštitou jsme vyhlásili sbírku na podporu basketbalového klubu vozíčkářů „Pražští jezdci“ na materiální výbavu nutnou pro pohyb na hřišti, která je finančně náročná. Před vánočními svátky jako každoročně proběhla vánoční besídka, které se zúčastnili naši členové, rodiče a hráčky, ale také k nám vážili cestu členové výše zmiňovaného klubu. Aktivně se zapojili do našeho sportovního programu a ukázali nejen soustředěný sportovní výkon, ale i možnost jak se bavit, pokud se člověk dostane do svízelné životní situace. Jejich optimismus i chuť poprat se s nepřízní osudu je příkladem i pro všechny ostatní. Nakonec si i naše hráčky vyzkoušely hru na vozíku, i když zpočátku jim v tom bránil tak trochu ostych. Sbírka pokračuje do konce února 2020, a pokud se chcete podílet i vy na této sbírce, navštivte některé z našich domácích utkání, která se hrají ve sportovní hale. A pro informaci - sbírka je pouze hotovostní. Přeji všem dobrý nejen sportovní rok 2020.

                                   Jana Machová, SK Slunéčko, z. s.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena