Sport a Fun Academy rozjíždějí druhé pololetí a nabízejí poslední volná místa v tréninkových skupinách

28. 1. 2024

Školní rok a s ním i sezóna Sport a Fun Academy se přehoupla do druhého pololetí. Máme za sebou dva florbalové turnaje, kterých se účastnili hráči ze všech našich lokalit. Úspěšný půlrok plný zlepšení mají za sebou i naši malí fotbalisté, basketbalisté, šipkaři a členové dalších sportovních i volnočasových kroužků.

Právě teď je nejvyšší čas se do některého z našich kroužků přidat, téměř ve všech lokalitách nám zbývají poslední volná místa na druhé pololetí v některých tréninkových skupinách či volnočasových kroužcích. Jejich kompletní přehled najdete na https://funacademy.cz/krouzky/.

A v čem jsou naše kroužky jiné a proč se stát členem naší Akademie? Především proto, že kroužky probíhají zábavnou formou. Učíme se pomocí her a herních cvičení a je celkem jedno, jestli se jedná o florbal, horolezení nebo angličtinu. Naši lektoři jsou mladí a zapálení pro svou oblast, pro děti jsou staršími kamarády s přirozenou autoritou. Kromě toho, že je naučí základy svého sportu či volnočasových aktivit, tak jim také předají mnoho hodnot potřebných pro život a pomohou jim smysluplně naplnit jejich volný čas.

Kromě toho, že pokračujeme v pravidelné sportovní i volnočasové činnosti, nás toho ale ve druhém pololetí čeká mnohem víc. Už na čtvrtek 15. února jsme si v rámci vzdělávání pro všechny naše členy, jejich rodiče, ale i širokou veřejnost připravili webinář se známým mentálním koučem Martinem Daňkem, který spolupracuje se sportovci, týmy i reprezentacemi ve fotbale, florbale i dalších sportech. Tématem webináře bude samostatnost a podrobnosti o semináři, který je veřejně dostupný zdarma, naleznete na webu https://funacademy.cz/.

V sobotu 9. března potom ve sportovní hale TJ Pankrác proběhne jarní florbalový turnaj, na který srdečně zveme všechny naše florbalisty. Podrobnosti se všichni dozvědí od svých trenérů. V letních plánech by potom nikomu neměl chybět některý z našich příměstských kempů. Jejich přehled naleznete na adrese https://funacademy.cz/camp/. Místa na nich rychle mizí, tak neváhejte!

Vít Voltr

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena